Author Topic: 7.9.2024 - Duże zmiany dla Michała  (Read 551 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
7.9.2024 - Duże zmiany dla Michała
« on: September 07, 2024, 06:10:11 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21583.msg103988#msg103988
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Prawie ostatnie przekazy od Michała Nebadońskiego - Duże zmiany dla Michała
« 6 września 2024 r., godz. 17:00:37 »

6 września 2024 r.
Michał Nebadoński

To moja ostatnia wiadomość do was wszystkich na spory czas. Opuszczam Nebadon, żeby zająć się pracą związaną z nowym stanowiskiem, które zaoferował mi nasz Rajski OJCIEC. Aby to zrobić, muszę się intensywnie przeszkolić w Raju i to wymaga również ode mnie zmiany formy. Nie będę już mógł pisać na forum tak jak dotąd. Moja nowa praca jest tajna, więc nie odważę się mówić o niej więcej.

Jednak niezwykle ważne jest, żeby Ron i inni związani z jego zdolnościami przekazywania zostali na nowo przeszkoleni, żeby uwzglednić również nowy potencjał Nebadonu. Ja, jako Syn Stwórca Nebadonu, nadal jestem odpowiedzialny za stworzenia, tak jak to było przez tysiąclecia. Z tego powodu publikuję ten poczatkujacy wpis o tym, jakie zmiany mogą zajść we Wszechświecie Lokalnym Nebadon.

1 - Odmawiam dalszych wywiadów po niniejszym.
2 - Będziecie musieli pracować z kimś innym niż GABRIEL, ponieważ muszę mieć Go jako mojego towarzysza, ponieważ tego wymaga ta pracy Syna-Stwórcy.
3 - Nic więcej nie mogę wam powiedzieć, ponieważ OJCIEC odmówił obecnie dalszych komentarzy.
4 - Tu OJCIEC. Ron się zastanawia, co może być tą tajemnicą, ale Ron już wie o tym dziele i nie wolno mu też powiedzieć nic więcej, ponieważ wykorzystanie przez Rona odkrycia, którego dokonał około półtora roku temu, okazało się cudownym sposobem, żeby się dowiedzieć, jak ten wszechświat przyjmuje wiadomości : Cudownie !
5 - Rozumiem, że Ron nie ma potrzeby dalszego rozpowszechniania tych informacji?


Ron Besser : Mam pewne wstępne informacje, które wydają się utknąć w miejscu i biorę pod uwagę, że istnieje sprzeciw wobec ich dalszego poznawania. Poza tym niezwykle trudno jest ogłosić ludziom, co zostało znalezione, nie wykorzystując tych pracowników, żeby nam powiedzieli trochę więcej. Mam wystarczająco dużo, aby dokonać pewnych rewelacji, ale nie mam dobrego powodu, żeby to robić bez wsparcia waszego i Wszechświata. Jestem głęboko zainteresowany tym odkryciem, ale nie znajduję tutaj żadnego zainteresowania w zakresie, w jakim podzieliłem się tym, co zostało znalezione. Co więcej, nie jestem pewien, czy wasz OJCIEC zatwierdził poinformowanie kogokolwiek innego o tym, co wiem o polityce rozszerzenia wszechświata w ciągu około 5000 (pięciu tysięcy) lat Urantii. Nie brakuje tu zainteresowania tym. Dziękuję Ojcze.


OJCIEC : „Ustaliłeś, że nie podoba mi się to odkrycie, ale i tak pomogłem ci w tym i trzymałeś to w tajemnicy przez ponad 2 lata waszego czasu. Nie ma powodu, żeby wyjaśniać to teraz, ale później w tym roku i zajmę się tym w pełni i publicznie na Urantii, ponieważ mamy nową książkę, która ukaże się za około sześć miesięcy, a ty pomożesz również w jej drukowaniu. Na razie zostawiam to na tym. OJCIEC.”


Ron Besser : Muszę odkurzyć to odkrycie, ponieważ OJCIEC wydaje się uważać, że można o tym rozmawiać, ale nie teraz, ponieważ mam inne ryby do usmażenia, że tak powiem. Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i oto ostatnie słowo od MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO dla waszego zbudowania :


MICHAŁ NEBADOŃSKI : „Dziękuję Ron. Potężny gwałciciel jest tutaj, żeby nam powiedzieć, że nie ma nic więcej do powiedzenia. Wiem, kim i czym jest ta istota, ale nigdy wcześniej nie została użyta w stosunku do ciebie, Ron i zostawimy to wszystko w spokoju, dopóki nie otrzymam wyjaśnienia. K”

KONIEC
« Last Edit: September 07, 2024, 06:14:12 am by Andre_P »