Author Topic: 26.9.2024 - Konflikt izraelsko-palestyński w ogniu  (Read 687 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1625
    • View Profile
    • Email
26.9.2024 - Konflikt izraelsko-palestyński w ogniu
« on: September 26, 2024, 06:18:37 am »
Te same wiadomoci po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21625.msg104100#msg104100
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Konflikt izraelsko-palestyński w ogniu

1) Napisał : Clency, członek bohater
« 25 września 2024 r., godz. 10:37:55 »

Ostatnie wiadomości z różnych kanałów pokazują, że wojna izraelsko-palestyńska nabiera tempa. Czy będzie to miało wpływ na Misje ? Z drugiej strony wydaje mi się, że to, co dzieje się teraz w tej części świata, nie nadaje się do dyskusji i że nawet Niebiańscy milczą na ten temat. Usilnie staram się uzyskać informacje zwrotne z góry na temat aktualnej sytuacji, ale bez skutku. Jestem zniesmaczony zachowaniem Hesbollahu wiedząc całkiem dobrze, że Izrael będzie replikował ciężkimi bombardowaniami niszcząc i pozostawiając ludność palestyńską w rozsypce. Mam złamane serce.


2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 1, 26 września 2024 r., godz. 03:00:09 »

Clency, to jest od MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO :
„Wy, którzy uważacie tę wojnę za odrażającą, uznacie również za odrażające to, co Ja zadekretowałem : Nikt nie wygra tej wojny, zakończy się ona wynikiem nierozstrzygniętym z Izraelem wyczerpanym prawie roczną wojną na wyniszczenie. Izrael nie prosił o tę wojnę, ale nie dlatego, że ją ma, jest gotowy zakończyć ją na swoich warunkach. Zgadzamy się z tym poglądem, ale zapobiegamy dalszej eskalacji tej wojny, żeby zapobiec przypadkowym szkodom budynków mieszkalnych, które teraz stoją na miejscu skromnego domu, który miałem jako Jezus z Nazaretu.

Clency, masz rację, ale nie rozszerzaj swoich uwag, ponieważ z pewnością definiujemy koniec tej wojny przygotowując się do wejścia na Urantię nie jako Jezus, ale jako Syn Magister Serara. Z tego powodu byłbym wdzięczny za powstrzymanie się od dalszej dyskusji na temat konfliktu izraelskiego dopóki nie zrozumiemy, co ma do powiedzenia JEZUS. On mówi to teraz :


JEZUS : „CLENCY, nie zagłębiaj się w to dalej, proszę. Dla mnie, Jezusa, mówienie o kolejnej wojnie z Hamasem jest szkodliwe, ponieważ są oni dla mnie obrzydliwością, niezależnie od tego, co niektórzy AMERYKANIE myślą o tej wojnie. Jestem zupełnie obrażany przez Hamas i ich niezdolność do trzymania palców przy sobie. Otrzymują uzasadnioną odpowiedź od Izraela i to nie jest odpowiedź Rona, ale moja, JEZUSA !

„A teraz jeszcze : Ron jest całkiem niewinny, chcąc opublikować tę wiadomość ode Mnie, aby odpowiedzieć tobie Clency, ale pamiętaj o tym : To Hamas rozpoczął tę wojnę i tym razem zakończy się ona ich całkowitym unicestwieniem. Nie mógłbym prosić o lepszy konflikt, który zakończyłby reżim Hamasu i ostrzegam IRAN, że jeśli chcecie nadal być wpływowym sąsiadem na Bliskim Wschodzie, to trzymajcie palce z daleka tak jak oni, ale oni są zapalonymi uczniami terroru i przejdą do historii, jeśli tak dalej będzie z ich przyjaźnią z Hezbollahem.

„Wreszcie, Ron jest wyczerpany, kiedy chcę dalej mówić, ale jest trzecia nad ranem tam, gdzie on jest i trzyma się niezbyt dobrze ze względów państwowych w tej chwili. Twoje zapytanie jest uzasadnione, ale zachowaj prostotę bez wielkich fanfar, aby odpowiedzieć mi w tej wiadomości. Na razie zostawiam cię w spokoju, Clency. K. JEZUS.

KONIEC