Author Topic: 26.9.2024 - Ostrożność  (Read 803 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1625
    • View Profile
    • Email
26.9.2024 - Ostrożność
« on: September 26, 2024, 09:33:54 am »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21618.msg104090#msg104090
Napis : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 23 września 2024 r., godz. 21:08:51 »

(Jeden urywek)


Michał Nebadoński :
A teraz Michał Nebadoński. Dzień dobry wszystkim moim ukochanym ludziom tutaj. Moje przesłanie będzie bardzo krótkie. Mogę tylko powiedzieć, że jesteśmy bardzo ostrożni, żeby nie mówić ani nie robić niczego, zanim cała sprawa i wszystkie rzeczy nie zostaną rozwiązane, które były na naszej drodze przez tak długi czas. Jesteśmy bardzo ostrożni w stawianiu stopy na planecie, a nawet bardziej ostrożni w pojawianiu się przed wami, ponieważ duch miał do czynienia ze zbyt wieloma wygłupami z nieuczciwymi, a nawet dziecinnymi zachowaniami i nie pozwolimy ani nie damy miejsca ani wolności tym, którzy nie są dobrej woli wobec Ojca lub mnie, Michała Nebadońskiego, żeby byli w pobliżu lub kontaktowali się z nami, lub nawet z istotą ludzką, która została przez nas wyznaczona do poważnej pracy w misjach przygotowywanych od tak dawna przez Synów-Magistrów, Michała Nebadońskiego i Jezusa z Nazaretu. Tu Michał Nebadoński. Tyle na dziś,. Życzę wam dobrego dnia.