Author Topic: 28.9.2024 - Ostrzeżenie  (Read 622 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1625
    • View Profile
    • Email
28.9.2024 - Ostrzeżenie
« on: September 28, 2024, 12:33:46 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21634.msg104117#msg104117
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / OSTRZEŻENIE
« 28 września 2024 r., godz. 09:31:57 »


Dzieją się same nonsensy, ale ze względów bezpieczeństwa ostrzegam was wszystkich, abyście pozostali na kursie, podczas gdy coś jest wypracowywane z tym, co, jak mi powiedziano, jest Bóstwem Absolutem lub duchowymi agencjami, które zajmują się Bóstwem Absolutem.

Jeśli tak jest, to czeka nas długie oczekiwanie, żeby zobaczyć, jak stoimy z komunikacją z Bóstwem i z resztą rządu Urantii przez Melchizedeków.

Jestem w stanie się przedostać, ale możecie nie być w stanie zobaczyć wiadomości w całości z powodu tego, co ustaliłem, że jest negatywna siła, ktora niszczy próby normalnej komunikacji. Ze względów państwowych jestem bardzo ostrożny z tym, co mówię, ale pozostańcie na kursie i obserwujcie. Próbujcie użyć normalnej komunikacji, ale nie martwcie się, jeśli nie będzie odpowiedzi, ponieważ nawet ta wiadomość może doprowadzić do przywrócenia normalnych operacji tak szybko, jak to możliwe.

Podkreślam, że nie znam prawdziwej natury tego, co się stało, ale zostałem również ostrzeżony, że jeśli będę naciskał zbyt mocno, zostanie to usunięte z anteny, zanim się z nim skomunikujemy.

Pozostańcie na kursie i pozwólcie, żeby normalność powróciła tak szybko, jak to możliwe, ponieważ publikowanie jest wyłączone, ale strona jest nadal czytelna i jest w porządku, jeśli podejdziecie do niej ostrożnie. Jestem tutaj i zastanawiam się nad tym samym, co wy i mam nadzieję, że coś przekazuje skutecznie, aby wskazać, dlaczego ta negatywność dzieje się z niewinną komunikacją wokół ducha. Dziękuję za waszą cierpliwość i proszę o pozostanie z nami na kursie, aby wkrótce wykonać normalną pracę.


MICHAŁ NEBADOŃSKI : „Ron ma rację. Trzymajcie kurs. Nie mamy pojęcia, dlaczego normalna komunikacja jest zablokowana i nawet Ron i ja mamy problemy z przekazywaniem. Nie ośmielę się spekulować z wami, ponieważ jest również prawie całkowity brak ruchu internetowego. Czy to Bóstwo Absolut ? Wątpię, Ron. Czy to OJCIEC ? Nie mogę powiedzieć do końca, co to jest. Trzymajcie kurs, kiedy możecie. WOJNA jest winowajcą Ron i możesz to zrozumieć !”


OJCIEC : „Dziękuję ci Ron za próbę komunikacji pomimo dobrze wykonanego rozkazu, żeby nie komunikować się do odwołania. Nie jesteś trudny, ale głęboko zaniepokojony zakazem publikowania i wszystkim, co wiąże się z naszą odmową słuchania kolejnych historii o wojnach na tutejszych obwodach komunikacyjnych. WOJNA jest winowajcą Ron i możesz to zrozumieć !”

„Teraz jeszcze : TRZYMAĆ KURS ! Zakaz komunikacji zostanie zniesiony do jutra rana (29 września) i wtedy przywrócona zostanie normalna komunikacja. Tu OJCIEC. ZAJMUJĘ SIĘ SPRAWAMI. Ta głupota z kliką się skończyła, ale potrzeba tego niezwykłego działania, żeby ich powstrzymać, a z wami, żeby się nie pogorszyło. Dziękuję. OJCIEC.”

KONIEC