Author Topic: 2.10.2024 – Artthura opisuje sytucję na Urantii  (Read 446 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1625
    • View Profile
    • Email
2.10.2024 – Artthura opisuje sytucję na Urantii
« on: October 02, 2024, 11:10:54 am »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21639.msg104131#msg104131
Napis : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 30 września 2024 r., godz. 21:06:32 »

(Jeden urywek)


Arthura :
Witam. Tu Arthura. Witam was wszystkich. Tak, jestem tutaj. Wciąż tu jestem i mam zdolność łączenia się. Nie jest trudno połączyć się z wami dzisiaj. Elise, jestem tutaj i pozostanę tutaj na planecie i wokół niej przez długi czas, dopóki planeta nie zostanie oczyszczona ze zła, które wciąż jest wśród jej mieszkańców, które utrzymuje planetę w ciężkiej mgle i daleko od Boga, który jest waszym jedynym prawdziwym i boskim ratunkiem. Jestem Arthura. Jestem oddany Michałowi i jego trosce o planetę w najbardziej skomplikowanej sytuacji, która obejmuje o wiele więcej, niż wszyscy jesteście świadomi. Oczywiście nie jesteście zaznajomieni z okolicznościami we wszechświatach, ale mogę wam powiedzieć, że jest wiele niegodziwych rzeczy, które Michał próbuje usunąć ze swojego wszechświata od bardzo długiego czasu, a opór, jaki napotyka ze strony buntowników i wojna na waszej planecie są wielkimi przeszkodami dla postępu Jego wszechświata.

Słyszycie o nowych decyzjach, nowych harmonogramach, które zostały wam przekazane na Liniach Światła. Wiecie również, a My wiemy o wiele lepiej o wytrwałości Synów-Magistrów, którzy są wspaniałymi i współczującymi istotami, którzy nigdy się nie poddają, aby być gotowymi dla ludzi na planetach. Oni ciężko pracują dla planet takich jak wasza. Urantia jest jedyna w swoim rodzaju, tak, jedyna w swoim rodzaju pod względem tego, jak ludzie są w stanie zniszczyć planetę, zamiast doprowadzić swoje siedliska do spełnienia. Wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość i miłosierdzie, które Michał Nebadoński oferuje wam w czasach, gdy prawie nikt nie wydaje się włączać Boga do swojego życia, gdzie Bóg jest zapomnianą osobą w sercach ludzi, którzy wciąż myślą, że mogą zrobić wszystko, co chcą dla siebie, ale Synowie Magistrowie i wiele innych osobistości na wysokościach nadzorują smutną sytuację, w którą popadli ludzie Urantii, tak głęboko zakorzenioną w egoizmie, że należy znaleźć dobre i zrównoważone rozwiązania, żeby rozwiązać powstałe problemy.

Ja, Arthura, wspomniałem o wielu rzeczach i dałem kilka wskazówek dotyczących nowych metod radzenia sobie ze społeczeństwem, ale to tylko początek, aby was obudzić i wskazać zmiany, którymi należy się teraz zająć, które należy omówić z waszymi przedstawicielami waszych rządów. Jest to coś prawie niemożliwego w czasach wojny i nieporozumień oraz w świecie, w których pokój jest wciąż daleko, ale ludzie, to jest to, czym należy się zająć, a nawet wymusić na Urantii, a Michał Nebadoński postanowił zająć się planetą tak, jak powinna być traktowana i kontynuować misje zgodnie z planem. Jestem Arthura i całym sercem wspieram Michaela w jego wytrwałości w zaprowadzaniu porządku w jego lokalnym wszechświecie Nebadon. Będę tu, żeby mu pomagać. Tu Arthura do waszych usług. Życzę wam dobrego dnia.