Author Topic: 12.6.2024 – Przejście od ciała do ducha  (Read 4368 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
12.6.2024 – Przejście od ciała do ducha
« on: June 12, 2024, 10:15:11 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21195.msg103066#msg103066
Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Wielka nowina ! Michał Nebadoński - Zmiana stanu dla nas wszystkich
« Odpowiedź nr 10, 11 czerwca 2024 r., godz. 23:37:23 »

To zabawne, Światy-Mieszkania są naszym następnym miejscem do życia po opuszczeniu Urantii. Większość ludzi nigdy nie myśli, gdzie ja zostanę umieszczony, kiedy umrę. Czy i kiedy będę nadal żył ? Odpowiedź naprawdę brzmi : Udajesz się, cały kram, do światów-mieszkań, które są zaprojektowane nieco większe niż Ziemia i mieszczą nas, którzy przeżyliśmy nasze życie na Urantii. Mówią o tym dzisiej jako o dziewięciu planetach położonych daleko od Ziemi, Światach-Mieszkaniach, ponieważ pewien poeta na Urantii kiedyś mówił o życiu poza życiem tutaj jako o "wielu mieszkaniach" Boga.

Nie wiem zbyt wiele, ale prawdopodobnie więcej niż zwykły czytelnik Księgi Urantii. Wiem, że jest 8 (osiem) planet zwanych Światami-Mieszkaniami i że istnieją one w odległości wielu, wielu światów od naszej planety. Jesteście tam transportowani tylko jako wasze dusze, które są świadome i żyjecie jako dusze na Światach-Mieszkaniach. To tam w końcu będziecie uczeni jak być w postaci duchowej. Nie będę powtarzał tego, co mówi o tym piąte epokowe objawienie, ale każdy, kto przeżyje śmierć, będzie żył na nich przez ładny kawałek czasu, bo przejście od ciała i krwi do ducha jest dość długim procesem i to właśnie na światach-mieszkaniach przechodzi się do całkowicie duchowej egzystencji. Zostawię to teraz i powiem wam wszystkim, że przejście do Światów-Mieszkań następuje w momencie śmierci i odejścia, kiedy umieracie na Urantii. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to dajcie mi znać.

Dzięki za post, który rozpoczyna tę dyskusję, ale na razie zostawmy to w spokoju. Wielkie dzięki.
RON