Author Topic: 13.6.2024 – Ciało człowieka po zmartwychwstaniu  (Read 4402 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
13.6.2024 – Ciało człowieka po zmartwychwstaniu
« on: June 13, 2024, 07:03:31 am »
Te same wiadomości po hiszpańsku i po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21342.msg103514#msg103514
Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Wielka nowina ! Michał Nebadoński - Zmiana stanu dla nas wszystkich


1) Napisał : Luis, młodszy członek
« Odpowiedź nr 12, 12 czerwca 2024 r., godz. 22:17:50 »

Dobry wieczór.
Drogi Panie Ron, chciałbym dowiedzieć się więcej o tym przejściu w czasie naszej śmierci do świata-mieszkania. Chciałbym zrozumieć, jak działa ciało morontialne bez nóg. Czy nie ma nic zamiast ? Czy ciało morontialne składa się tylko z głowy, tułowia i ramion ?

Uściski i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🎂 !!!


2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 13, 12 czerwca 2024 r., godz. 23:46:52 »

To jest odpowiedź na twoje pytanie dotyczące braku nóg na światach-mieszkaniach. Mogę powiedzieć co następuje :

Jest wiele rzeczy do odkrycia, gdy udasz się do światów-mieszkań. Na przykład to:

1 - Zostajesz wskrzeszony bez potrzeby posiadania czegokolwiek poniżej talii twojego nowego ciała.

2 - Nosisz kremowo-białą suknię, która zakrywa cię do podłogi, gdziekolwiek jesteś.

3 - Możesz nosić odznakę na swojej sukni po lewej stronie, kiedy patrzysz na zewnątrz, na teren świata-mieszkania.

4 - Powiedziano mi, że będę miał trzy odznaki, które powinienem nosić na mojej sukni. Są to : odznaka służbowa, odznaka przynależności, którą noszą wszyscy, która mówi, gdzie będę pracować i znak na mojej twarzy, który wskazuje, że jestem wojownikiem. Nie wiem, co to znaczy, ale tak mi mówią.

5 - Obszary moronotii są bliżej nas niż Salvington, ale światy-mieszkania leżą również na innej płaszczyźnie w topografii przestrzeni między nami na Ziemi a miejscem, w którym się znajdują w odległym obszarze przestrzeni, tak że tylko serafini domowi mają siłę, żeby odbywać tam podróż.

Nie mogę powiedzieć więcej, ponieważ nie wiem więcej i ciesz się, że pozwalają mi to powiedzieć. Mam nadzieję, że pomogło to trochę wam wszystkim i że jest to wiedza, którą lubicie. Cieszcie się następnymi dwoma do czterech tygodni, ponieważ nadchodzą wielkie, naprawdę wielkie wiadomości, że trwa wyścig o to, żeby zobaczyć SYNÓW MAGISTRÓW i zanotować nową Misję na Urantii. Więcej nastąpi później.

Ron w imieniu Wielkich Facetów przybywających na Urantię. K