Author Topic: 11.7.2024 - Głos od Michała  (Read 3485 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
11.7.2024 - Głos od Michała
« on: July 11, 2024, 08:27:26 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21431.msg103702#msg103702
Podał : Pjammer, starszy członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Głos od Michała i problemy kliki z tym postem
« Odpowiedź nr 1, 10 lipca 2024 r., godz. 12:55:07 »


10 lipca 2024 r.
Michał Nebadoński. Klika robi problemy z tym postem :

Uwaga :

Wczoraj, 9 lipca 2024 roku, miało nastąpić ponowne otwarcie Fundacji Magisterskiej z nadzieją na nowy i gotowy strumień nowych ogłoszeń.

Zamiast tego natknęliśmy się na Lightline bez Dominicka Ohrbecka, który zrozumiał, że za rogiem są dobre wieści i wiedział o tym, ale nie mógł tego ogłosić. Jego Lightline została znaleziona i była taka, jak powinna być w tych okolicznościach. Problem jest następujący :

Wczoraj Syn Magister miał rozpocząć Misje na Urantii.

To, że zaczęło się to odwracać, nie było twoją winą.


NATURALNE ŚWIATY POKOJU I URANTIA

"URANTIA nie jest straszną planetą !

"Jednak Urantia popadła w ciężkie czasy nie sama z siebie, ale z powodu KLIKI SERAFINÓW.

"Na URANTII znów jest zbyt wiele ludzi i tym razem pozostawiam niektóre klęski żywiołowe i pozwalam im wystąpić na dużych obszarach bardzo zaludnionych, ponieważ ta planeta, Urantia jest zbyt przeludniona, żeby dobrze żyć. Dzisiejsza populacja Urantii jest podawana przez internet o godzinie 9 rano :

Zaludnienie Ziemi o 9 rano 10 lipca 2024 wynosi 8,2 miliarda ludzi :

"Dziś, 10 lipca 2024 roku, internet donosi, że Urantię zamieszkuje 8,2 miliarda ludzi.

"To ogromna liczba żywych istot na planecie zaprojektowanej dla nie więcej niż 7,1 miliarda ludzi. Moje dzisiejsze oświadczenie ma na celu ostrzeżenie was wszystkich, że bez samotnej Misji, która uchroniłaby Urantię dla potomności, ludność musi zostać zredukowana do mniej niż 5 (pięciu) miliardów ludzi. Co się stanie z ponad 3,2 miliardami ludzi, aby przywrócić tę liczbę do normalnego rozmiaru planety ?

"Jestem Synem Stwórcą i do mnie należy określenie zdrowia i stanu wszystkich planet pod moim dowództwem.

"W moim Wszechświecie Lokalnym, w Nebadonie mam obecnie 3 141 002 działających planet z ludźmi i liczba ta jest dość niska, ponieważ przewidywałem ponad 4 (cztery) miliony planet z ludźmi, gdy można będzie powiedzieć, że Nebadon został ukończony za około 1 (jednego) miliarda ziemskich lat.

"Z tego powodu składam to oświadczenie URANTII :

"Nie mogę uczciwie pozwolić, żeby ludność na Urantii rosła jeszcze bardziej. Wkrótce zatrzymam napływ dzieci, a wy będziecie musieli się dowiedzieć, dlaczego wskaźnik urodzeń nagle spadł około roku 2035 (dwa tysiące trzydzieści pięć). To nie jest rozkaz, to jest konieczność, a naukowcy z Urantii będą musieli się dowiedzieć, jak do tego doszło. Poniżej przedstawiamy część tego zagadnienia :


MICHAŁ NEBADOŃSKI
ZMNIEJSZENIE LUDNOŚCI URANTII

"Urantia PRZEKROCZYŁA OGRANICZENIE LUDNOŚCI o ponad 1 000 000 000 (miliard) ludzi. Planeta nie może utrzymać tej liczby przez długi czas.

"Z tego powodu musi rozpocząć się zmniejszanie ludności i będzie ono w większości naturalne :

1 - - Zmniejszanie rozpocznie się natychmiast i będzie kontynuowane przez kolejne dwadzieścia (20) lat.

2 - - Zmniejszanie ludności rozpoczyna się nie w Azji Południowo-Wschodniej, ale częściowo w kontynentalnej Ameryce Południowej. Masy lądowe w Brazylii, Ekwadorze i Kolumbii są prawdopodobne, chociaż niepraktyczne jest mówienie o tym, co dokładnie się stanie;

3 - - Afryka straci głównie w swoich południowych granicach o co najmniej połowę do następnego stulecia.

4 - - Stany Zjednoczone stracą większość swojego obecnego zachodniego wybrzeża i południowych obszarów od środkowego Teksasu do środkowej Luizjany. Przyczyną tego nie jest Zatoka Meksykańska, ale wznowienie podziemnej termicznej aktywności wulkanicznej i decyzja Stanów Zjednoczonych o uznaniu Zatoki Meksykańskiej za morze śródlądowe zamiast obecnej Zatoki. Zatoka Meksykańska powiększy się prawie dwukrotnie w stosunku do obecnego rozmiaru, gdy to się skończy za około 200 (dwieście) lat.

5 - - Ziemie w Ameryce Południowej zostaną surowo dotknięte od około połowy Brazylii na południe do połowy Argentyny. Obszar Pampas w Brazylii zostanie poważnie zmniejszony, a cała kwestia zmniejszenia obszaru ziemi w Ameryce Południowej to będzie 1/3 (jedna trzecia) całkowitej masy lądowej.

PONIŻSZA ROZPRAWA NIE ZOSTAŁA PRZYCIĘTA NA TWÓJ UŻYTEK RON

STANY ZJEDNOCZONE JAKO OAZA SUCHEGO LĄDU
6 - - "NIE JESTEŚMY JESZCZE PEWNI, kiedy zaczną się zakłócenia na lądzie.

///// wycięte

MICHAŁ NEBADOŃSKI : "Przywołałem policję Ron. Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co się dzieje, a teraz wiedzą o tym w pełni. Twój wpis nie jest zalecany na pewno, ale jest to próba zgłoszenia stałego rozkazu, żeby MISJA DZIAŁAŁA ! I na razie zostawiamy to w spokoju. K MICHAŁ NEBADOŃSKI i siły łącznikowe łączące się, żeby utrzymać ten wpis w jednym kawałku. K. Dziękuję.
KONIEC


Tu Ron. Kiedy będę mógł, podejmę ten post później. Mam też dzisiaj Lightline i mam nadzieję, że uda mi się to zrobić również dzisiaj.