Author Topic: 2.8.2024 – Ojciec Wszechśwata mowi o nas w swoim stworzeniu  (Read 2252 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21491.msg103810#msg103810
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa z 29 lipca 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 30 lipca 2024 r., godz. 16:16:08 »

(Jeden urywek)



Ojciec Wszechświata :

Witajcie moje dzieci. Jestem Ojcem. Mówię do was wszystkich. Jestem waszym Ojcem, jestem Bogiem, który jest obecny wszędzie w moim rozległym królestwie wszechświatów przestrzeni i czasu, które stanowią moje stworzenie. W tym stworzeniu ma miejsce całe życie, jego początek i kontynuacja. Jest ono (... kilka sekund przerwy...) zgodne i kierowane i zarządzane przez tych, którzy zostali stworzeni do tych funkcji i którzy służą najwyższym i najniższym istotom w moim stworzeniu. Są oni obdarzeni umysłem, aby kierować ich z powrotem do mnie, do ich Stwórcy, gdzie kiedyś byli zachowywani, aby ich umieścić w świecie, który powstanie i wyewoluuje i zostanie wprowadzony w Życie i Światło ich rękami.

Moje stworzenie nie zna błędów i trwa w nieskończoność, aby się rozwijać i rozszerzać i wszyscy, którzy są powołani, mogą uczestniczyć w tym stworzeniu i być ze mną w nieskończoność, wiecznej przygodzie, która rozpoczęła się tak dawno temu. Wy jako ludzie zamieszkujący planety należycie do mojego stworzenia i wszyscy macie cel w tym niekończącym się postępie milionów i milionów form istnienia, wśród których wy jako ludzie macie swoje miejsce, które dzielicie ze mną i macie wolny wybór, aby pracować nad swoją drogą w górę poprzez wiele możliwości, które zostały udostępnione w tym celu.

Proszę was, abyście byli gotowi uczyć się i doświadczać wszystkiego, co zaczyna się z początkiem życia na zamieszkałej planecie, ale to tylko mały poligon dla bardziej zaawansowanych poziomów uczestnictwa w różnorodności mojego stworzenia, które przyniosą radość i satysfakcję w waszym rozwoju na drodze do mnie. Wszyscy ludzie uczestniczą w moim stworzeniu i człowiek jest obdarzony wolną wolą, ale musi nauczyć się rozumieć termin bycia wolnym, żeby nie interpretował tego według własnego uznania, ale poznał boskie znaczenie prawdziwej wolności. Wchodźcie w życie i cieszcie się wszystkimi dostępnymi dla was rzeczami, ale zawsze zdajcie sobie sprawę, że nie jesteście sami i że braterstwo między ludźmi jest najważniejsze, aby osiągać najwspanialsze i najlepsze sposoby współpracy w służbie w moim królestwie.

Jestem Ojcem, Ojcem Wszechświata, który stworzył wszechświaty abyście wy, moje dzieci mogli żyć i wzrastać, rozwijać duszę i stawać się podobni do mnie w waszym duchowym rozwoju do najwyższego stanu boskiej istoty, zgodnie z wolą Boga, kiedy nakazał : "Uczyńmy człowieka na Nasze podobieństwo". Jesteście rzeczywiście stworzeni na obraz Boga i odziedziczyliście duchowe składniki, aby stać się takimi jak Ja, wasz Ojciec Uniwersalny. Dałem Mojemu Synowi, waszemu Synowi Stwórcy Michałowi Nebadońskiemu boską moc stwarzania ludzi takimi, jakimi chciałby, aby byli w jego lokalnym wszechświecie, który sam stworzył czerpiąc z wzorów i projektów wszechświata Havony, z których wszystkie reprezentują najwyższe zakony boskich i doskonałych istot.

My, w Havonie, żyjemy w (...kilka sekund przerwy...) Havonie, która stała się doskonałym bytem, kiedy Nieskończony Duch wyłonił się ze związku Ojca i Wiecznego Syna. Ci obywatele na sferach Havony są źródłem i podstawowymi wzorcami dla licznych istot zamieszkujących planety, na których człowiek ma rozwinąć duszę, która będzie podróżować po wszechświatach, które są stworzone specjalnie dla nich, aby mogły doświadczać i wzrastać i aby pewnego dnia były gotowe dorosnąć do mnie, waszego Ojca i zostać przeze mnie uściskane.

Synowie Stwórcy czerpią z tysięcy i tysięcy form i potencjałów i dostosowują się do kreacji z ich własnego wyboru, ale wszystkie te różne wzorce życia na zamieszkałej planecie są zaprojektowane całkowicie na podstawie boskich i doskonałych wzorców obecnych na Havonie i jest to tak, że Synowie Ojca tworzą w wolności istoty w swoich lokalnych wszechświatach i jest tak, że wasz Michał Nebadoński jest wyznaczonym Stwórcą wszystkiego we wszechświecie lokalnym, w którym urodziliście się jako ludzie.

Ja, Ojciec Wszechświata jestem świadomy wspaniałych, boskich mocy stwórczych mojego Syna Stwórcy, Michała Nebadońskiego, bo on stworzył najpiękniejsze istoty, aby otrzymywały prawdziwy fragment ich Ojca w Raju i umożliwił im rozwój duszy godnej wzniesienia się aż do Raju, do mnie, waszego Ojca Uniwersalnego, początku całego stworzenia. Tu Ojciec. Błogosławię was wszystkich i życzę wam bardzo dobrego dnia.