Author Topic: 8.8.2024 – Informacje ogolne  (Read 1903 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
8.8.2024 – Informacje ogolne
« on: August 08, 2024, 08:05:33 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21460.msg103859#msg103859
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Mysli, rozmyslania i zawiłości / Informacje ogolne , część I
« Odpowiedź nr 4, 7 sierpnia 2024 r., godz. 09:20:11 »


Dzięki Weydevu. Dzisiejsi czytelnicy Księgi Urantii nieczęsto rozmawiają z wyższymi rangą z racji stanu, w ogóle nie nadążają za narracją po angielsku, a po hiszpańsku wymaga to wiele pracy, żeby przetłumaczyć Absoluty na zrozumiałe doniesienia.

Zapamiętaj to, jeśli nikt inny nie może tego zrobić : ABSOLUTY tworzą kręgosłup całej korekty Bóstwa tych rzeczy w czasie, które są używane źle. Urantia potrzebuje pełnej korekty i nawet na wysokościach Urantia jest źle rozumiana, ponieważ jest Planetą Obdarzenia, a to powoduje, że Urantia zawsze będzie pod przywództwem Syna Stwórcy. Z tego powodu należy pamiętać, że URANTIA na zawsze pozostanie pod szczególną opieką Syna Stwórcy i jego pamięci o Synu obdarzającym, Jezusie. Teraz jedna krótka uwaga na temat tego wpisu :

Jestem poniekąd zmuszony przyznać, że w całej tej aktywności publikacyjnej naszych przyjaciół jako członków tego forum dyskusyjnego musimy być świadomi, że Bóstwo Absolut dzisiaj i kiedy to piszę, popiera MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO we wszystkich zamiarach i celach, jako ostatnie Bóstwo doradzające Urantii, że zostało bardzo mało czasu na to, co planeta Urantia musi wkrótce zrobić. Nie jestem poinformowany o żadnych szczegółach, ale słyszę ostrzeżenie głośne i wyraźne i na razie można to ująć w ten sposób :

"WY, KTÓRZY MI SIĘ SPRZECIWIACIE, wycofajcie się !"

Jest to wyraźnie powiedziane do mojego wewnętrznego ucha tego ranka, kiedy jestem bardzo zmęczony ostatnimi trzema dniami bycia wyrzuconym z istnienia przez planetarną klikę, której nigdy nie uznaję, a Michał Nebadoński jest całkowicie zniesmaczony. Co to oznacza dla przyszłości, nie mogę zgadywać, ale wiem, że mój pogląd na przywództwo, jak ta planeta ma być zarządzana, nigdy nie pozwoli serafinom być Rodzajem Szefów, którzy będą kierować naszym planetarnym rządem. Jednak dziś rano mamy właśnie to. Pozostawiam to tym, którzy nadal przeżywają swoje życie na tej planecie, ponieważ jestem już na tyle stary, że domyślam się, że wkrótce sam przejdę do światów-mieszkań. Tam rząd Michała wciąż ma się dobrze.

Jednak WEYDEVU, ty i reszta moich rodaków dziś musimy żyć pod grupą seraficznych królów i królowych, dopóki nie zostaną siłą usunięci za uzurpację prawa. Myślałem, że to już skończone, ale nie. Teraz mamy przymusowy rząd nad nami, dopóki oni również nie zostaną wyczyszczeni z fałszywych rządów seraficznej rady, która stawia się nad Urantią. Ta rebelia jest teraz daleka od załatwienia i trudno mi powiedzieć, jak sprawy potoczą się w tym momencie. Bądźcie ostrożni, ale nadal zaangażowani.


MÓWI ZBUNTOWANY SERAFIN Z RZĄDU : "Ty, Ron, szybko umierasz i cieszymy się, że możemy się ciebie pozbyć, jednak zostawiasz wtedy wielu ludzi bez ciebie, a nas, serafinów przewodników jest wystarczająco dużo, żeby powiedzieć ci, że oni zachowają twoje nauki i to, że Michał Nebadoński jest prawowitym spadkobiercą wszystkiego, czym jest Urantia. Lubię stare czasy, kiedy nic z tego nie mogło się wydarzyć, ale NEBADON jest również pod ciężarem innego problemu :


MICHAŁ NEBADOŃSKI : "Ten anioł Ron chce dobrze, ale odcinamy ją i pozwalamy, żeby ta wiadomość pojawiła się na forum dyskusyjnym. Miłego dnia. MICHAŁ NEBADOŃSKI. Wkrótce odejdę na dobre, jeśli ta wiadomość ich nie rozweseli !".


Ron : W takim razie kończymy i na razie to zamykam. Dziękuję wam wszystkim.

KONIEC