Author Topic: 21.8.2024 – Ojciec Wszechświata mówi o objawieniach epokowych  (Read 1410 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21536.msg103907#msg103907
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 20 sierpnia 2024 r., godz. 15:25:11 »

(Jeden urywek)



Ojciec Wszechświata :
Tu Ojciec, Elise. Pozdrawiam was wszystkich. Mówi do was wszystkich Ojciec Wszechświata. Jestem waszym Ojcem Uniwersalnym i jeśli chcecie mnie poznać, musicie nauczyć się słuchać waszego Dostrajacza, który jest prawdziwym fragmentem mnie, którego wam dałem, żebyście mieli możliwość dowiedzenia się, kim jestem i wznieść się w duchowym statusie, aby w końcu spotkać się ze mną w Raju, gdzie jestem obecny i gdzie mam swoje miejsce nadzorowania mojego stworzenia przez cały czas.

Ponieważ większość ludzi nie wie, jak odkryć Mnie w sobie, jak słuchać, jak być w ciszy, każdemu światu jest dane od czasu do czasu objawienie i to właśnie poprzez objawienie człowiek dowiaduje się o administracji, przywództwie i możliwościach edukacyjnych w moim wszechświecie, który jest tam dla was wszystkich, abyście mogli go doświadczać przez nieskończony czas bez czasu. Objawienie przychodzi na wszystkie zamieszkałe planety w celu edukowania ludzi na planecie o jej historii, jej duchowym zarządzaniu i pomocy, która jest udzielana każdej planecie obok wewnętrznej indywidualnej pomocy, którą każdy człowiek otrzymuje poprzez własne doświadczenia i próby w swoim materialnym, morontialnym i duchowym życiu na planecie i później.

Wasza planeta otrzymała pięć epokowych objawień, zaczynając od przybycia stu pochodzących z Jeruzem i przemienionych w istoty o podwójnej naturze, które zostały wysłane na waszą Ziemię, aby pomagać waszemu Planetarnemu Księciu pół miliona lat temu, aby pomagać mu w jego administracji i postępie na planecie, która zawiodła w swoim celu, w dużej mierze przez decyzję waszego Księcia Planetarnego dołączenia do waszego władcy Systemu w jego buncie i grzechu przeciwko Ojcu Wszechświata. Od tego momentu planeta została odcięta i poddana kwarantannie od wszelkiej duchowej komunikacji przez około 250 000 lat.

Drugie epokowe objawienie nadeszło wraz z przybyciem Materialnego Syna i Córki, Adama i Ewy, którzy mieli za zadanie podźwignąć ludność poprzez edukację i poprawić ludzką genetykę na tym ewoluującym świecie. Ze względu na izolację planety i wciąż wpływowego Księcia Planetarnego, Adam i Ewa musieli opuścić planetę wskutek popełnionego błędu, ale mimo to pozostawili wiele dobrych rzeczy dla postępu planety i rozwoju populacji ludzkiej.

Trzecie epokowe objawienie przyszło do waszego świata poprzez wcielenie Syna-Melchizedeka, który przybył, aby uratować planetę, na której prawie nie można było znaleźć światła po tylu latach oddzielenia od duchowego wpływu i kontaktu. Był to Melchizedek Machiwenta, który zgłosił się na ochotnika pójść na Urantię i próbował zachować to, co pozostało z duchowego światła na Urantii oraz w ludzkiej wierze w jedynego Boga i Stwórcę.

Czwarte objawienie to narodziny Jezusa, kiedy wasz Syn Stwórcy, Michał Nebadoński wcielił się w ciało jako małe dziecko, urodzone jako człowiek, aby doświadczyć swojego stworzenia i objawić Boga jako waszego Ojca i Ojca wszechświata wszechświatów.

Piątym epokowym objawieniem jest tekst pisany, który został wam przyniesiony w postaci książki pod nazwą Księga Urantii. Opowiada ona o Bogu, o Pierwszym Źródle i Centrum, o waszym Ojcu w Raju i jego egzystencjalnych towarzyszach, o Wiecznym Synu i Nieskończonym Duchu, oraz o jego współistotnych w Trójcy Świętej. Wyjaśnia ona wam również rozległe administracje i podziały personelu w Wielkim Wszechświecie, a nawet o Wszechświecie Nadrzędnym. O tym wszystkim dowiedzieliście się nawet sto lat temu, ale niestety zostało częściowo unieważnione przez fakt, że we wszechświatach doszło do tak wielkich zakłóceń, kiedy wysokie bóstwo postanowiło wysadzić się w powietrze i wyrządzić ogromne szkody administracji Ojca i jego wszechświatom, ale ta książka daje wam wciąż wystarczająco dużo informacji, aby się nią zajmować.

Szóste epokowe objawienie miało się pojawić na waszej planecie i kiedy to się stanie, prawdopodobnie ponownie będzie miało postać książki, która wyjaśni wam znacznie dokładniej, co się wydarzyło i jakie zmiany zachodzą we wszechświecie jako całości i na waszym świecie. Wiele rzeczy, o których czytaliście i których słuchaliście przez ostatnie lata, zostanie wyjaśnionych bardziej dogłębnie i uzyskacie znacznie szerszy obraz życia Jezusa na waszym świecie, z głębszym znaczeniem wcielenia Michała i tego, co to naprawdę oznacza dla jego wszechświata, a w rzeczywistości dla wszechświata wszechświatów jako całości.

Jednak także szóste epokowe objawienie musi zostać odroczone i poczekać, aż ludzie na Urantii będą chętni do współpracy i staną się bardziej świadomi prawdy i wiary w Boga w Raju. To jest wasz Ojciec Uniwersalny. To Ja mówiłem.