Author Topic: 4.9.2024 – Michał Nebadoński mówi o stwarzaniu wszechświata  (Read 794 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
4.9.2024 – Michał Nebadoński mówi o stwarzaniu wszechświata
« on: September 04, 2024, 08:14:54 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21566.msg103966#msg103966
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 4 września 2024 r., godz. 02:08:54 »

(Jeden urywek)



Michał Nebadoński :
Ten wszechświat, o którym mówię, ten wszechświat Nebadonu, stworzyłem całkowicie według własnych pomysłów i życzeń. Każdy Syn Stwórca ma taką możliwość i każdy Syn Stwórca, który został wykształcony i wyszkolony, będzie musiał stawić czoła wyzwaniom w czasach stwarzania i rozwoju, jakie niesie ze sobą tak rozległa kreacja, ale my jesteśmy Synami Stwórcami i rodzimy się jako tacy ze wszystkimi atrybutami, których potrzebujemy i długim szkoleniem, które otrzymaliśmy, żeby robić takie rzeczy.

Jestem więc Michałem Nebadońskim i kocham moje stworzenie, mój wszechświat i rzeczy, które się w nim dzieją, pomimo kłopotów i trudności, z którymi czasami musimy się zmierzyć. Wiem, że wszyscy Synowie-Stwórcy pracują z wielką przyjemnością, aby urzeczywistnić swoje stworzenie, aby stało się lepsze i żeby było bardziej stworzone oraz działało zgodnie z wolą Ojca. Widzieć ich stworzenia wchodzące w pierwsze okresy Światła i Życia musi być radością dla wszystkich Synów Stwórców, po ukończeniu siedmiu wymaganych etapów i zaakceptowaniu ich jako pełnoprawnych członków kręgu oświeconych planet tam, gdzie wydaliśmy na świat ludzi zdolnych do poznania Boga, chętnych i dobrze przygotowanych do służenia Mu, Bogu, Ojcu w Jego nieskończonym, nigdy nie kończącym się stworzeniu.

Ty i wszyscy, którzy uczą się i są tutaj razem, pracujecie dla lepszej przyszłości, dla lepszego stworzenia, dla ulepszonego stworzenia. Minie wiele czasu, zanim osiągniemy pierwsze etapy Światła i Życia, które zjednoczą ludzi Urantii i sprawią, że w pełni uświadomią sobie, jaki jest cel planety i ludzi, którzy na niej żyją i wiedzą , że cały wszechświat został stworzony, jest rządzony i podtrzymywany przez jednego Boga, Stwórcę i Ojca wszystkiego, który jest i zawsze będzie.

Urantia jest trudną planetą. Została poważnie dotknięta wpływem odstępczego Syna Bożego i zajmie to wiele lat decyzji i negocjacji, wiele wysokich konsultacji między waszymi władcami i rzadcami na wysokościach, żeby oczyścić wszechświat z tak strasznych i głębokich grzechów przeciwko Bogu, ale w końcu tak się stanie. Istnieją tysiące i tysiące niebiańskich istot pracujących razem, aby to osiągnąć, ale istnieje wiele jurysdykcji, które muszą być również brane pod uwagę na wysokości. Tak, szczególnie na wysokościach, gdzie jest tak wiele wysoko postawionych istot i gdzie muszą być brane pod uwagę decyzje, które mają poważny wpływ i muszą być stale na nowo rozważane, żeby zapewnić, że żadna niewielka nić idei Lucyfera nie może ponownie wpłynąć na ewolucję wszechświata.

Tu Michał, wasz Ojciec Stwórca. Mam dla was tę krótką wiadomość, ponieważ mam wiele do zrobienia, ale kocham was wszystkich i żegnam się z wami. Dziękuję wam i przekażę głos mojemu synowi, Melchizedekowi Machiwencie, który chciałby się zwrócić do tej grupy. Życzę wam wszystkim dobrego dnia.