Author Topic: 4.9.2024 - Melchizedek Machiwenta o nowym świecie wiedzy  (Read 781 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
4.9.2024 - Melchizedek Machiwenta o nowym świecie wiedzy
« on: September 04, 2024, 12:28:34 pm »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21566.msg103966#msg103966
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 4 września 2024 r., godz. 02:08:54 »

(Jeden urywek)



Melchizedek Machiwenta :
Jestem tym, który przychodzi do tej grupy, żeby powiedzieć kilka słów o nowej sytuacji, która wpłynie na tego przekazującego i innych. Ojciec zarządził ostatnio nowy harmonogram, w którym każdy przekazujący będzie miał swój udział w głoszeniu Słowa Bożego, ale nie wcześniej niż powstańcy zostaną usunięci i wyeliminowani. Wtedy Michał ogłosi swoje nowe plany i nasza praca będzie kontynuowana. Melchizedekowie powrócą na planetę, aby kontynuować swoją pracę na całym świecie chroniąc, ucząc i przynosząc nadzieję w wyznaczonych obszarach, gdzie będą pracować przez jakiś czas.

Ja, Machiventa, proszę was wszystkich, żebyście nie unikali niepokojów, które mogą się pojawić wśród ludzi, gdy duch stanie się znany wśród ludności. Pewnego dnia ludzie zauważą, że na świecie dzieje się coś, czego nie znają i odczują to jako zagrożenie, ale wszyscy z was wiedzą, że my jesteśmy na tym świecie i że Michał Nebadoński jest zaangażowany w zdobycie tego świata dla Ojca i doprowadzenie planety do jej pełnego potencjału.

Jestem Melchizedek Machiwenta. Objąłem na nowo swoje stanowisko Księcia Planetarnego po moim specjalnym spotkaniu z Ojcem w Raju, gdzie zostałem wezwany do wykonywania określonych obowiązków. Wraz z moim personelem i Melchizedekami obecnymi wtedy na planecie, a także wieloma, wieloma innymi grupami duchowymi, w odpowiednim czasie wykonamy zadania, które przydzielił nam Michał i być może wykorzystamy małe grupy ludzi. Spróbujemy przestawić świat na nowe podejście do uzdrowienia planety i wyprowadzenia jej z tragicznego położenia poprzez wykonywanie dzieł Boga na Urantii.

Jestem Machiwenta i mówię do was otwarcie, ponieważ tylko niewielka grupa może nas odbierać. Jesteśmy częściowo zależni od gotowości takich grup do osiągnięcia sukcesu w tym trudnym i rozległym przedsięwzięciu. Bądźcie jednak cierpliwi i wykonujcie swoją pracę jak zawsze. Módlcie się za świat i jego mieszkańców i módlcie się do Boga, naszego Ojca o siłę dla wszystkich, którzy uczestniczą po raz kolejny w tym adaptacyjnym powrocie ducha na Ziemię, w którym Jezus i Michał zamanifestują się, gdy czas i okoliczności na to pozwolą, a świat będzie gotowy na przyjęcie tak wysokiej delegacji.

Ja, Machiwenta wciąż jestem z wami i mówię, co następuje : Jestem Melchizedek Machiwenta. Ten przekazujacy i wielu z was myślało i przekazywało informacje pewnym osobom o wysokich wpływach, które mogłyby być zainteresowane mocą nowego patentu na energię elektryczną, który tak jasno podał Ron Besser. Wielu z was na tym forum pracowało nad nagłośnieniem programu Bezprzewodowego Przekazywania Energii i żaden z was nie odniósł sukcesu w uzyskaniu odpowiedzi od tych, których potrzebujemy, żeby przedstawić ten wynalazek światu.

Wiemy, że kraje takie jak Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, a także Stany Zjednoczone, Kanada i inne narody z zaawansowanym przemysłem, ich laboratoria i wiedza naukowa byłyby doskonałym miejscem do uruchomienia fabryki BPE na świecie. Wszyscy mają naukowców, architektów i pieniądze, ale nikt nie wie o tym projekcie. Pomimo waszych wysiłków, żeby dotrzeć do tak wielu instytucji i uniwersytetów, aż do najwyższych szczebli rządów w Europie, a także w Stanach Zjednoczonych, gdzie naukowcy i uczeni nie wiedzą o BPE i nie wiedzą, jak sobie z tym poradzić lub co zrobić z tak prostym, ale bardzo genialnym pomysłem wprowadzenia energii elektrycznej w ten sposób.

Tu Machivwenta. Mówię wam, że : Wszędzie tak jest, w wysoko rozwiniętych przemysłowo krajach świata. Instytucje, które mogą pracować nad wynalazkiem Rona, unikają wszelkiej współpracy ze strachu przed utratą kontroli nad rynkiem wychodząc ze swojej strefy komfortu i wciąż wierzą, że będą w stanie zrealizować swój własny wynalazek. W rzeczywistości są już daleko zaawansowani, ale nie są w stanie zrobić tego, co jest tak istotne w wynalazku Rona, jak zrobić połączenia i przyłączenia między tablicami i generatorami opisane w patencie. Tym ludziom brakuje kilku rzeczy w ich teorii. Posuną się naprzód, ale nie tak, jak zrobił to Ron w swojej pracy dzięki cennemu patentowi, który teraz należy do niego i jest dostępny, żeby rozpocząć wdrażanie budowy elektrowni, która pomoże światu uwolnić się od wysokich kosztów dostaw energii elektrycznej dla wszystkich urządzeń elektrycznych, od tak małych jak zegarek na rękę po latanie samolotami.

Jeśli więc spojrzeć na to, co powstrzymuje ten wspaniały wynalazek przed ułatwieniem światu, to są to ludzie sami, którzy są podejrzliwi i samolubni i wcale nie są skłonni do dzielenia się, ale do ukrywania rzeczy, jak w większości przypadków ludzie z branży. Dopóki w końcu nie nauczą się inaczej i nie podzielą się swoimi pomysłami i wiedzą, żeby poczuć się wolnymi i otwartymi na siebie nawzajem, żeby zdać sobie sprawę, że współpraca jest najlepszym sposobem na postęp we wszystkich obszarach istnienia. Polepszanie powinno zawsze być i mieć największy wpływ na produkowanie następnego pokolenia uczonych i naukowców oraz wysoce wydajnego przywództwa. Współpraca jest potrzebna, aby uczyć się i rozumieć siebie nawzajem, a wtedy lepsze wyniki nastąpią prowadząc do dobrych relacji i akceptacji wszystkich, którzy muszą sie nauczyć żyć w świecie większej harmonii i ograniczenia ego każdego obywatela świata.

Tu Melchizedek Machiwenta. Zostawiam wam moje wsparcie dla świata, który, miejmy nadzieję, przekształci ludzi w bardziej reeagujące, pełne szacunku i godne zaufania istoty ludzkie dla siebie nawzajem, ale także dla nas, świata duchowego, który prowadzi was do tych wspaniałych nowych metod postępu naukowego i wykorzystania nowych zasobów dla was wszystkich. To jest Machiwenta i to wszystko, co chciałem wam powiedzieć i życzę wam bardzo dobrego dnia.