Author Topic: 10.9.2024 - Zmiana w panoramie  (Read 469 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
10.9.2024 - Zmiana w panoramie
« on: September 10, 2024, 05:57:57 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21590.msg103998#msg103998
Podał : Rene A Duran, członek bohater
Kategoria / Temat : LIGHTLINE PO HISZPAŃSKU DLA WSZYSTKICH / Zmiana w panoramie
« 8 września 2024 r., godz. 13:16:52 »

Zmiana w panoramie

Od Jezusa

Jezus z Nazaretu :
„Witaj René Durán, jesteś głosem 'Latynosów', jak często nazywa się braci twojej rasy.

„Dziś powód tego wezwania ma kilka konotacji, a wśród nich najważniejszą jest to, że jesteśmy teraz, jak to mówią, o krok od realizacji niektórych moich projektów, które są w moim programie, to znaczy, żeby mówić o moim drugim przybyciu, które przygotowywaliśmy tak wiele razy, a wy, moi przekazujący wiecie, ile razy ogłaszaliśmy wam, że pojawimy się w konkretnym dniu. Jak nieprzyjemne jest to, że musimy raz po raz zaprzeczać temu, co wcześniej potwierdziliśmy, ale tym razem idziemy wbrew wszelkim przeciwnościom.

„Zaplanowaliśmy dzisiejszą sprawę inaczej, ponownie przenosząc te wydarzenia na margines i nie czekając, aż znikną, ponieważ, jak powiedział Ron Besser, „nigdy nie znikną”, takie jest nasze postrzeganie teraz, gdy zaobserwowaliśmy różne warianty. Tak więc dla was będzie to imponujące zderzenie emocji, tak jak dla ogółu społeczeństwa będzie to niecodzienny przypadek.

„Teraz chcemy poinformować, że niektóre punkty nie będą już wykonywane, ponieważ misja Michała została odrzucona. Powodem tych zmian jest Syn Stwórca i jak powiedział, nie będzie już przekazywał żadnych wiadomości do przekazujących. To bardzo zmienia panoramę, to znaczy, że nie licząc na jego obecność, zmodyfikujemy wszystkie plany towarzyszące. Z tego powodu potwierdzamy wam wspomniane zmiany ogłoszone wcześniej. Teraz, gdy jesteśmy w środku wiru rozpętanego przez wrogów wieczności, nie okażemy żadnych oznak słabości, wręcz przeciwnie, pokażemy naszą siłę, że jesteśmy dziećmi najpotężniejszego Syna-Stwórcy stworzenia.

„Dzisiaj nasze wysiłki będą nadal koncentrować się na wypełnianiu naszej obietnicy pojawienia się w ciele, nawet jeśli na krótko. To powiedziawszy, nawet jeśli w ogólnikach wskażemy, że nadal poszerzamy wiedzę o Ojcu i że każdy otrzymuje Jego obietnicę.

„Tu Jezus z Nazaretu, który towarzyszył Synowi-Stwórcy dokładnie 2031 lat temu. To jest moja obietnica powrotu do mojej ziemi, w której się urodziłem. Jestem Jezus, głęboko zadowolony z nawiązania tego kontaktu i ponownego dotarcia do każdego. Zmieniam się i odchodzę”.

Koniec

Odebrane przez René