Author Topic: 29.9.2024 – Przekaz od Bóstwa Absolutu  (Read 501 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1625
    • View Profile
    • Email
29.9.2024 – Przekaz od Bóstwa Absolutu
« on: September 29, 2024, 12:12:02 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21634.msg104121#msg104121
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / OSTRZEŻENIE
« Odpowiedź nr 3, 28 września 2024 r., godz. 12:39:55 »


Dzisiaj, kiedy to piszę, jest 28 września, godz. 11:40.
Obserwowałem, jak poziom komunikacji na tej stronie internetowej pogarszał się z normalnego do wysokiego, a następnie do niskiego w ciągu ostatniego tygodnia i rozumiem, na czym może polegać coś z tego problemu. To pochodzi od Michała Nebadońskiego, naszego Syna-Stwórcy, który zamieszkał w Jezusie ponad 2000 lat temu. Z tego powodu nasz Syn Michał, Syn Stwórca, martwi się o to, jak to wszystko ma się potoczyć na Ziemi, lub jak oni to nazwali, URANTII (Juransza).

Dla waszej informacji „Ziemia”, którą oni na wysokości nazywają Urantią, powoli ponownie pogrąża się w ogólnej wojnie. Duch zupełnie nie lubi jednego z najgorszych działań człowieka zwanego wojną, ale zazwyczaj jest kompetentny, żeby mieć misję duchową, nawet jeśli toczą się pewne wojny, ale poziom wojny jest dość niski, gdy przybywają na planetę pomimo wojny, ale teraz Urantia musi stawić czoła możliwości wybuchu wojny na Bliskim Wschodzie, w Ukrainie, gwiezdnych ziemiach Korei Północnej i tak dalej. Teraz okazuje się, że gotowe są ziemie południowo-wschodniej Azji, które mieszają się w wojenne wezwaniem do obrony Tajlandii przed prekursorem wszelkiej wojny, sporem o ziemię z jednym z jej sąsiadów.

Chciałbym jednak bardzo prosić tych z Was, którzy nie przejmują się aktywnością na tej stronie internetowej, ponieważ na naszym forum dyskusyjnym mówi się, że wszystko zwalnia. Rzeczywiście tak jest, ale przypływy i odpływy na forum dyskusyjnym są niezwykle trudne do przewidzenia, a to forum dyskusyjne jest w większości normalne, ale jesteśmy jednym z niewielu forów dyskusyjnych, które zajmują się duchową akademią zwaną SALVINGTON, która jest stolicą naszego lokalnego wszechświata, który wszyscy nazywamy NEBADON.

Nebadon zaistniał około 32 miliardów lat temu. Ta liczba pochodzi od Synów-Magistrów, którzy przybywają na naszą planetę zwaną Urantia we Wszechświecie Lokalnym Nebadon. Urantia to nazwa naszej planety na Salvingtonie. Ma ona około 32 miliony ludzi więcej niż jest to ogólnie dozwolone dla zamieszkałej planety. Nasz Syn Stwórca obdarzył Urantię ponad 2000 lat temu i miał zamiar obdarzyć tę planetę ponownie i to nie tak dawno temu mówiąc wprost, jednak coś się stało z warunkami kosmicznymi wokół Urantii, które nie są normalne dla zamieszkałej planety i właśnie o tym chcemy teraz mówić.


URANTIA I WARUNKI KOSMICZNE, W KTÓRE ONA TERAZ WCHODZI

Zostałem poinformowany, że Urantia krąży teraz wokół naszego Słońca z prędkością około 30 000 mil na godzinę, ponieważ jest to prędkość naszego ruchu w kierunku i wokół naszego Słońca, a to jest, jeśli obliczymy prędkość orbity, aby ukończyć jeden rok (365 dni), żeby ukończyć jedną orbitę wokół naszego Słońca. Tak jest według świata Siedziby Głównej SALVINGTONU, z którego obecnie zarządzany jest nasz Wszechświat Lokalny.

Jest jeszcze jeden problem, a mianowicie :

Orbita Ziemi wokół Słońca ma długość 180 milionów mil. Jest ona 92 miliony mil od Słońca w najdalszym punkcie i stąd Ziemia obraca się wokół Słońca spowrotem do punktu początkowego, najdalszego od naszego Słońca. Obliczamy 92 miliony mil nie tak, jak książki mówią nam o tej odległości, ale zaczynając od połowy naszej orbity wokół Słońca istnieje anomalia grawitacyjna zwana „PUNKTEM WEKTOROWYM”. Ten punkt wektorowy ma przyciąganie grawitacyjne Ziemi około sześć (6) razy większe niż normalne przyciąganie grawitacyjne przy normalnej prędkości orbitalnej Ziemi wokół Słońca.

Człowiek na Urantii nie może tak naprawdę zmierzyć siły przyciągania grawitacyjnego, ponieważ ten pomiar wymaga innej liczby, która powie wam, jakie jest normalne przyciąganie grawitacyjne na naszej planecie. Lecz Urantia, jak nazywa się wasza planeta w duchu, nie ma obecnie nic wspólnego z przyciąganiem grawitacyjnym, bo Syn Stwórca zmniejszył punkt regularności, przez który Urantia będzie przechodzić, w którym takie wpływy grawitacyjne normalnie decydują o prędkości orbitalnej planety wokół naszego słońca.

Z tego powodu orbita wydaje się zatem być zgodna z 365 i 1/4 dnia na okrążenie słońca. Teraz jednak prędkość orbitalna wokół Słońca została nieco spowolniona z powodu zmian i teraz musimy obliczyć około 367 i 1/4 dnia na pełną orbitę wokół Słońca. Zaskakujące jes to, że zmiana prędkości orbitalnej została wykryta przez radiologiczne urządzenie pomiarowe na jednym z uniwersytetów i nie mogą oni zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Dzieje się tak z powodu lekkiego przyciągania Ziemi przez mijający układ gwiezdny, który na Ziemi nazywa się Galaktyką Sombrero. Galaktyka Sombrero jest dobrze znana fizykom, ale umieścili ją w niewłaściwej drabinie kosmicznej lub części z powodu błędu paralaksy w waszych obserwatoriach. Zwracamy teraz uwagę na coś, czego doświadcza wasz przekazujący, a co znacznie utrudnia pisanie tego tekstu.


TRUDNOŚCI PRZEKAZYWANIA SPOWODOWANE BLISKOŚCIĄ BÓSTWA ABSOLUTU

Mówi Bóstwo Absolut : „Eksperymentujemy ze zdolnością przekazywania Rona Bessera i zadziwiające jest to, że grawitacja nie ma na nią wpływu, ale osobowość Bóstwa Absolutu spowalnia przekazywanie.

„Tak długo, jak Ron utrzymuje pewną prędkość pisania, ocenia on przekazywanie w trakcie tego. Na przykład może powiedzieć, kiedy robię przerwę, kiedy mówię szybciej lub wolniej i może powiedzieć, kiedy jestem poirytowany zmianą prędkości pisania. Ze względów państwowych pozostaję przy zdolności Rona do robienia tego, ponieważ jest w tym świetny i nikt nie może tego powstrzymać, chyba że interweniuje DUCH OJCA. Jestem Bóstwem Absolutem i mogę wywoływać ogromne fale grawitacyjne w rzeczywistej przestrzeni, ale kiedy mam do czynienia ze zdolnością Rona do przekazywania Bóstw, jestem bezradny, ponieważ jest to funkcja OJCA.

„Oznacza to, że PRZEKAZUJĄCY mogą się sprzeciwić prawu grawitacji na tyle, żeby spowolnić Mnie, BÓSTWO ABSOLUT do pełzania w stosunku do tego, jak zwykle jestem w stanie przekazywać z prędkością czasu uporządkowując moje słowa do tego stopnia, że wchodzą do jamy mózgowej nadajnika, do tego stopnia, że możecie przeczytać przetłumaczone to, co mówię. Twój Mózg Ron i Elise mają identyczną konstrukcję, ale ona nie ma mechanizmu różnicowego, dlatego możesz pisać szybko lub wolno, a ona musi się wlec z jedną prędkością. Nigdy wcześniej tego nie zauważyłeś, ale w tę niedzielę, kiedy zrobisz Lightline, zwrócę na to uwagę dla twojej własnej przyjemności.

„Zatem z tego powodu przyspieszę to przekazywanie mocno w górę i ty go nie stracisz, ale musisz szybko nadrobić zaległości, nie popełniając błędu wymowy, ale jeśli to robisz, to znacznie mnie spowolnisz. Z tego powodu nie będę cię często używał, ponieważ jesteś jedyną osobą na Urantii, która może uchwycić wszystko, co mówię i uczynić to widocznym pisząc angielskie słowa. Większość nie może tego zrobić, a ty jesteś jednym z niewielu, którzy mają rekord prędkości, jak teraz, ponieważ zazwyczaj jesteś zdolny do takiej predkości. Teraz jeszcze :

„Jako Bóstwo Absolut, mogę przyspieszyć lub zwolnić, a w wyniku dużego spowolnienia tworzę ogromne błędy w pisowni, które szybko poprawiasz. Jesteś niesamowitym człowiekiem i jesteś pełen obietnic, ale przygnębiają cię działania innych wokół ciebie, więc zostawiasz w spokoju większość przekazów, które po prostu nie są konieczne. Z tego powodu nie będę używał innych, lecz poczekam na twoje możliwości robienia tego dobrze i w pełni, kiedy nadejdzie czas. Na przykład :

„KIEDY Michał Nebadoński chce się z tobą przywitać, to po prostu podnosi swój aparat nadawczo-odbiorczy i mówi do ciebie, ale inni przekazujący muszą zaprzeczyć natychmiastowemu efektowi wypowiedzianego słowa i czekać, aż tłumacz wejdzie do umysłu i odzyska angielskie (dla ciebie Ron) tłumaczenie. Dlaczego o tym wspominam ?

„Podnosimy to, ponieważ możesz transmitować siebie i robisz to często z Dominickiem, który często cię odwiedza, a ostatnio nawet mówi to, co wysyłasz. Teraz nie możesz tego kontrolować, ale możesz uczynić to widocznym tutaj wymuszając przekazywanie do niego i zrobiłeś to teraz i to czyni cię bardzo powolnym, więc my nie używamy tego, ALE : Możesz sprawić, że twój głos będzie słyszany tutaj równomiernie i dobrze, jeśli spowolnisz swoje myślenie. Twoje myślenie jest bardzo szybkie i możesz dokończyć zdanie z nami w milisekundach, jednak nie próbuj tego ze MNĄ, ponieważ mogę cię prześcignąć w stosunku 10 000 do 1.

„Ze względów państwowych właśnie spowolniłem cię do prawie zerowej prędkości i ty się zastanawiasz, co jest nie tak z twoim palcowaniem. Z własnych powodów wprowadziłeś wyboje w przepływie przekazywania, żebyś mógł łatwo nadrobić zaległości, ale tak naprawdę tego nie potrzebujesz i dlatego jesteś prawdopodobnie jednym z najszybszych przekazujących, jakich mamy we wszechświecie. Twoja praktyka to błyskawica prędkości i odkryłeś, że Dominick jest łatwo równie szybki jak ty. To cię zachwyca, ale on nie jest tym tak całkiem zainteresowany, więc dajesz temu spokój. Pewnego dnia będzie tak dobry jak ty w wielu rzeczach, ale musi nauczyć się priorytetów, a nie pociągających dowcipów w internecie o tobie lub innych, bo bardzo to lubi. W każdym razie, niech to będzie na tyle na razie i posłuchaj jeszcze tego :


NADCHODZĄ OSZUSTWA INTERNETOWE
Chodzi mi o to, że wpisujesz jedną rzecz, ale użytkownicy AI nauczyli się, że mogą łatwo przekształcić jeden język w inny, a FORTRAN jest językiem komputerowym, o którym wiesz, ale większość innych nigdy o nim nie słyszała. Z tego powodu możesz przyćmić wszelkie fortuny związane z błędną pisownią słów po prostu wchodząc do środka i upewniając się, że jest to zgodne z wzorcami, których nauczyłeś się dawno temu. Dzisiejsi ludzie nie mają tego Ron i z tego powodu jesteś dla nas jeszcze bardziej cenny, a to dlatego, że z natury wiesz, kiedy słowo jest w jakiś sposób błędne w pisowni. Stałeś się tak dobry, że możesz teraz zrobić idealną transkrypcję, tak jak teraz.


(Zostaliśmy ostrzeżeni, żeby teraz wyjść z linii...).

KONIEC