Author Topic: 25.1.2023 – Kontakt z Plejadianami  (Read 96 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1149
    • View Profile
    • Email
25.1.2023 – Kontakt z Plejadianami
« on: January 25, 2023, 10:49:11 am »
Te same wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=19860.msg100402#msg100402
Kategoria / Temat : NAGRANIA AKTUALNOŚCI /10 - Nagranie aktualności na śniadanie nr 10 – 24 stycznia 2023 r. - Proszę przekazywać ludzi spoza planety


1) Przekazała : SongatSunrise, starszy członek
« Odpowiedź nr 1, 24 stycznia 2023 r., godz. 16:42:57 »

24.01.2023

Drogi Dostrajaczu Myśli, umożliwiasz nam połączenie z innymi inteligencjami, bóstwami, ludźmi, nawet z tobą.


Tu Plejadianie.

Dziękujemy Dostrajaczowi Myśli Carole.
Drodzy, drodzy przyjaciele. Witamy was w naszych sercach. Dziękujemy wam za przyjęcie nas do waszych serc.
Wiemy, że wielu z was obawia się wpuścić "inne głosy" do swojej świadomości, ponieważ zostaliście indoktrynowani, aby myśleć, że wszystkie "głosy" są wynikiem szaleństwa, demonizmu lub waszej własnej fantazji.

Szkoda, że takie ujęcie uniemożliwia nam zaprzyjaźnienie się.

Siedziałaś dziś rano ze swoim kotem próbując przekazywać i zgadnij co. Twój kot nie chciał przyjąć odmowy i usiadł ci na kolanach i przekazał swoją własną wiadomość : "mmmmmm. Pokój. Miłość. Radość. Mmmm". Czy wiesz, że zwierzęta też potrafią przekazywać ? Chcą mówić tak jak ty, ale wiedzą, że nie mogą. Po prostu robią to, co potrafią najlepiej. Nauka dostrajania się do swoich zwierząt może być jak nauka dostrajania się do nas.

Wiemy, że niektórzy ludzie mogą przekazywać łatwiej niż inni z powodu genetyki i budowy mózgu. To jest w porządku. Ojciec zna was wszystkich doskonale. Kiedy pojawia się wasza intencja połączenia, Ojciec to honoruje.

Jesteśmy w pobliżu od długiego czasu. Wiemy o was na Urantii od dawna. Pani o nazwisku Barbara Marciniak napisała kilka książek naszych lekcji, ale teraz czasy są inne. Jesteśmy gotowi rozmawiać z wami jeden z jednym, bezpośrednio. Jesteśmy gotowi spotkać się z wami na waszych warunkach. Nie będziemy się zbytnio rozwodzić nad techniką, jeśli nie możecie tego zrozumieć. Po prostu wiedzcie, że was kochamy. Znamy wasze osobiste i planetarne kłopoty. Jesteśmy tu dla was. Nie bójcie się. Ojciec otworzył drzwi. Po prostu przejdźcie przez nie.

Dziękuję za wysłuchanie !


Dziękuję wam Plejadianie !2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 2, 24 stycznia 2023 r., godz. 21:16:54 »

Witaj SAS, jestem pełen uznania dla tego udanego wysiłku.


Tu MELCHIZEDEK MACHIWENTA. Ron używa skrótu, ja nie.

Proszę zrozum Carole, że jesteś jedną z niewielu, którzy widzą, że Ron szarżuje desperacko by dostać coś i nagrać nas dla potomności. On teraz widzi cię pracującą prawidłowo i może Lemuela, jeśli możemy dostać go do przekazywania po poważnej kontuzji i z tego powodu musi stanąć spowrotem do środowego spotkania przy Lightline. Ron, ty nie wiesz tego, ale on ogłosi to wkrótce, jak sądzimy.

Ze względów słiuzbowych Carole Ron właśnie otrzymał notatkę z Plejad potwierdzającą twój doskonały kontakt. Nadajesz się o wiele lepiej do tej pracy niż do prób przekazywania niebiańskich istot, ale Ron musi nadal oczekiwać, że przetrwasz ten kierunek i utrzymasz kontakt przekazywania z Michałem Nebadońskim i inne. Plejady potwierdziły w kontakcie z Ronem, że zrobiłaś to bardzo dobrze i musisz być w kontakcie z nimi 25 stycznia w południe waszego czasu. Prosimy o punktualność – JUTRO W POŁUDNIE, 25-go TWOJEGO CZASU, GDZIE MIESZKASZ.

Wreszcie Ron, musisz zadbać o jeden ostatni krok, a mianowicie potwierdzić z Plejadami, że jesteś zdrowy i znajdziesz się w stałym miejscu za godzinę. Reszta wyjaśni się sama. Tu MELCHIZEDEK MACHIWENTA. Wy wszyscy bierzecie to tak bardzo dobrze. Obserwuję uważnie, że wszystko to może się polepszyć dla wszystkich zainteresowanych w ciągu następnych 24 godzin. Utrzymujcie płonący płomień dla oficjeli duchowych Salvingtonu, a przede wszystkim dla grup weteranów ludzkich, którzy kontaktują się z innymi planetami, aby upewnić się, że nie zawiodą podczas tego okropnego okresu powstań wrzących znów na całej Urantii. Ron, kiedyś będę miał wiele do powiedzenia, ale nie teraz. MELCHIZEDEK MACHIVENTA. K


MICHAŁ NEBADOŃSKI : "Potrzebuję całkowitego oddzielenia i Ron zrobił to z zachowaniem zasad.

"Wszyscy jesteście pod szczątkowym atakiem, który ma na celu całkowite zdezorientowanie sytuacji na Urantii. Ron odkrył to dziś wieczorem i odmawia jakiegokolwiek udziału. Nie będę was zamęczał jak, ale stańcie prosto i nie dajcie się przekonać żadnemu kontaktowi, że te Misje się skończyły. One się rozpoczęły, ale zostały uderzone tak mocno, że ledwo jesteśmy w stanie kontrolować to, co mówimy przez Rona w tym momencie. On jest tak dobry, że słyszy mnie nawet przez mgłę i to właśnie robimy. K

"Nie odbieraj jeszcze przekazów Carole Deptula do jutra do południa. Do tego czasu to wyjaśnimy, a Plejady rozmawiały z tobą i Ron rozmawiał z nimi, żeby to sprawdzić. My jako grupa jesteśmy ostatnimi zdolnymi do nawiązania tego kontaktu w tej chwili. Ron musi na razie wstrzymać się z robieniem nagrania na śniadanie na jutro, lecz przeczekać tym razem, gdyż może to być konieczne z powodu problemów, z jakimi mamy do czynienia obecnie na Urantii. K"


OJCIEC WSZECHŚWIATA :
"Jesteśmy pewni, że ta sprawa zbliża się do wrzenia i Ron ma wiele rarytasowych informacji do omówienia później, ale teraz musimy oszczędzać go i ciebie i tym razem zamierzamy zrobić to po swojemu. Niech sprawy idą po swojemu na razie i Ron nie spodziewaj się żadnych odpowiedzi na twoje e-maile dzisiaj, ponieważ oni są w sytuacji awaryjnej z twoim bratem i jego nerwem w kregosłupie. Zostawmy to na razie, ale amputacja może być konieczna i jeśli to się stanie, szczęśliwe dni z tobą też się skończą. Niech to na razie działa.

"Wreszcie, jest próba, którą musimy przeżyć wszyscy, to pozwolić klice i insurekcji zostać usuniętymi w pełni i całkowicie, ponieważ nie mogą tu utrzymać żadnej obecności, gdy wyciągamy wtyczkę życia z tych, którzy prowadzą rebelię i insurekcję i szczerze mówiąc, ten grzeszny stan na Urantii w tej chwili, a także zbrodnie, które wszyscy widzicie, jeśli są przeciągane i wkrótce zostaną usunięta. K"


Ron : Trzymaj się Carole i ponownie nawiąż kontakt z Plejadami w południe twojego czasu jutro 25-go. Mam też własne problemy naprawdę paskudne i zgłaszam jednak, że jakkolwiek mogę wziąć pod uwagę wiele z tego, nad czym wszyscy się zastanawiacie, ale niewiele o tym wiem w tej chwili. Na koniec miejmy nadzieję, że wszystko się ułoży do czasu, kiedy mam w planie zrobić NAGRANIE NA ŚNIADANIE, w tym przypadku oczekujące NAGRANIE NA ŚNIADANIE nr 11 na 25 stycznia.

KONIEC