Author Topic: 2.7.2024 - Ogólny widok od Michaela Nebadońskiego dzisiaj, 1 lipca  (Read 3858 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21405.msg103636#msg103636
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Ogólny widok od Michaela Nebadońskiego dzisiaj, 1 lipca 2024 r.
« 1 lipca 2024 r., godz. 13:18:58 »


Słowo od MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO :

Tu MICHAŁ NEBADOŃSKI.

Jestem waszym Synem Stwórcy, a większość czytających to ci, którzy nie są członkami tego forum i nie rozumieją mojego tytułu, którego używam rządząc tym Wszechświatem.

Przede wszystkim Ron Besser jest teraz starą duszą. Rozczarował wielu, nie stając się rzadkim aniołem i odmawiając stania się ważnym członkiem mojej Misji, ale jest wart kilku przemyśleń, które pomyślałem, że mogą wam się spodobać :

1 - Jest pierwszym człowiekiem, który zespolił się na tej planecie od ponad 1525 lat. To coś wartego spostrzeżenia samo w sobie.

2 - Odmówił członkostwa w jakiejkolwiek sekcie lub karykaturze ludzkiego rozwoju i utrzymywał swój rozwój w ukryciu i w tajemnicy. Teraz ma umrzeć i nie podoba mu się to, ale ma teraz osiemdziesiąt dwa lata i się plącze.

3 - Nie lubi normalnego życia i nigdy nie będzie lubił, bo jego mózg jest jednym z tych typów, które nigdy nie pozwalają, żeby boisko stało się równe do podróżowania, ponieważ musi podjąć najtrudniejsze podejście i coś wygrać, nawet jeśli nie jest to wiele według standardów społecznych.

4 - Jestem Synem Stwórcy, a typ Rona jest dość rzadki i dokładam wszelkich starań, aby poznać go jak najlepiej. Odniósł sukces za życia, a po śmierci prawdopodobnie ustanowi nowe standardy nawet tam.

5 - Dziś jest 1 lipca 2024 roku i jest to pomyślny dzień nie dla niego, ale dla nas, ponieważ mamy jedno wejście do Światów-Mieszkań, przez które zapewnimy URANTII misję ! Z tego powodu mam to ogłoszenie :


OGŁOSZENIE :

Ron czuje się dziś dość kiepsko i nic dziwnego. Nie pozostaje mu nic innego, jak tylko trzymać się z dala od psot, podczas gdy ja odpowiednio złożę Urantię, aby wkrótce otrzymać świętą MISJĘ DUCHOWĄ ! Wy, którzy jesteście nowi na tej stronie, nie macie pojęcia, czego to wymaga, ale wymaga to skręcającego kiszki pojawienia się JEZUSA w ciele i Mojego w pełni rozpuszczalnego wyglądu - i tego nie można zobaczyć, ale poczuć można !

Chcę, żeby było wiadomo, że Ron napisał ponad 3 000 000 (miliony) słów i nie może nadać językowi angielskiemu większego sensu, ponieważ kupił typ umysłu, który pojawia się raz na tysiąclecie i dlatego pozostałem z tą postacią, którą nazywamy Ronem, od co najmniej dziesięciu (10) lat. Jego czas na Ziemi nie zbliża się do końca i chciałem, żeby wiedział coś, z czego może się cieszyć, zanim to wszystko skończy się dla niego na Urantii.

Numer 1 - Jego umysł nie jest klaustrofobiczny, ale potrzebuje od czasu do czasu kwadratowych myśli, aby rozweselić się sposobem, w jaki to ostatnio działa. Mam zamiar powiedzieć wam wszystkim :


SPOSÓB, W JAKI DUCH DZIAŁA TERAZ NA URANTII

JESTEM MICHAŁ NEBADOŃSKI. Sposób, w jaki duch zwykle działał na tej planecie, którą nazywamy Urantią w naszej stolicy Salvingtonu, był dość prosty, ale teraz jest powstanie, nie tylko w tych duchowych zmianach, ale także na duchowym stole podboju. Dzieje się tak, ponieważ :

1 - Nie ma już ulubionej osoby duchowej, do której można by się odwołać, ponieważ Jezus jest tutaj, ale musi działać na sposób ducha Bóstwa, a nie tylko ducha, a to zmienia pozory i środki produkcji.

2 - Ron Besser nauczył się używać nowego ducha i jako pierwszy wytworzył zamiar zatwierdzenia dodatkowych sposobów aprobowania działań ducha, gdy się pojawią. Z dwóch powodów stwierdzam, co następuje :

a. Nikt już nie słucha. Macie zbyt wiele rozrywki na Urantii i to musi się skończyć.

b. Nikt nie słucha dobrze, a dla ciebie Ron to się wkrótce i na stałe skończy, nie dla ciebie, bo byłeś w pełni wierny, ale to, co się skończy, to możliwość nowego upominania się o tego typu raporty. Kiedy umrzesz Ron, tylko Dominick będzie miał głos i nie jest pewien, czy tego chce. Elise i inni producenci twoich korporacji przetrwają, aby wynieść ich na wyżyny pracy Synów Magistrów, jestem tego pewien.

c. NOWY DUCH, którego również musiałem się nauczyć, jest spowodowany tym, że najwyższa istota była samobójcą i odeszła i teraz zostaliśmy pozostawieni w obiecującym Bóstwie bez wielkiego oparcia się na czasie i nauczyć się tego w pełni. Ron i kilku z was są wyjątkiem i mam nadzieję, że wkrótce będzie ich więcej.

d. Wkrótce odbędzie się MISJA na Urantię, ale nie jest to do końca to, czego chciałem. Podczas gdy SYNOWIE MAGISTROWIE wiedzą, co powinno się wydarzyć, jest tylko cenne bardzo mało, żeby odpowiednio się do tego przygotować. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to może mamy szansę na to, co powinno być zrobione

e. To, co powinno zostać zrobione, to wyczyszczenie planety do czysta i rozpoczęcie od nowa bez jej przeszłej historii oraz naprawienie wszystkiego, co poszło nie tak w jej rozwoju i dostarczenie nowego paradygmatu.

f. I wreszcie dla wszystkich z was, którzy oczekują zupełnie nowej Misji ze Mną, z przykrością stwierdzam, że jest ona teraz całkowicie wyłączona. Jezus pojawi się na krótko, a Synowie Magistrowie będą pracować przez około 20 do 25 lat (dwadzieścia do dwudziestu pięciu), a następnie skończą, gdy ta planeta nie będzie konająca, ale gotowa do rozpoczęcia poważnego powrotu do rodzaju życia, które zostało dla niej przewidziane tysiące lat temu.

g. I żeby to zakończyć. Nie twierdzę, że Ron jest kimkolwiek lub czymkolwiek, ale umieszczę go na światach-mieszkaniach, kiedy obudzi się ze snu po tak ciężkiej pracy na Urantii, aby wszystko to zostało usłyszane. Jestem wdzięczny, że on i inni dopilnowali produkcji transkrypcji, ale nawet one staną się dość rzadkie na jakiś czas.

h. Opuszczam URANTIĘ po tym wpisie. On nalegał, żebym uczęszczał tutaj do szkoły i tak się stało, a teraz rozumiem jego niechęć do oddania wkrótce swojego życia, ponieważ jest w wieku osiemdziesiątych lat i nigdy nie rozpocznie od nowa pracy na tej planecie, dopóki nie uznam, że jest lepiej niż myślałem z powodu wszelkiego rodzaju problemów, które teraz widzę, że dzieją się w sumie na Urantii. Zostawiam was wszystkich w zdrowiu, ale nadchodzi mnóstwo burz i musicie nauczyć się radzić sobie z nimi tak, jak potraficie. Duch pomoże, ale według Hoyle'a. Nic inaczej.

Wreszcie to do ciebie Ron : Zachowaj wiarę, że robiłeś dobrze i utrzymuj prawidłowe działanie, ale na początku nie będę dla ciebie dostępny, ponieważ masz ten przeklęty nawyk bycia słyszanym o wiele za dużo, aby łatwo to znieść, ponieważ jesteś dobrze rozwinięty, ale nie doskonały i potrzeba doskonałego wysłannika, żeby rozmawiać ze MNĄ teraz – prawie !

Nie zamierzam odcinać wszystkiego, ale opuszczam Urantię nie zrobiwszy tego, po co tu przybyłem. Planeta jest zbyt zepsuta, a Unia Europejska popełniła tak wiele gaf, że martwię się o jej istnienie w ogóle. Stany Zjednoczone bedą wciąż fantem i muszą się uspokoić po zupełnym skończeniu z tym jak zawsze nielegalnym kapitalnym facetem (po angielsku trump).

Dziś jest poniedziałek i cieszę się, że Elise ma dziś Lightline i będzie słuchała Melchizedeka Machiwenty, który będzie mówił elokwentnie, jak zawsze to robi. Na razie miłego dnia. MICHAŁ NEBADOŃSKI do usług. K

KONIEC