Author Topic: 19.7.2024 – Nasz Ojciec objaśnia  (Read 2848 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1602
    • View Profile
    • Email
19.7.2024 – Nasz Ojciec objaśnia
« on: July 19, 2024, 11:51:36 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21449.msg103742#msg103742
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 18 lipca 2024 r., godz. 16:40:51 »

(Jeden urywek)



Ojciec Wszechświata :
Dzień dobry moje dzieci. Jestem waszym Ojcem i chcę, żebyście wiedzieli, że wy, wszystkie moje dzieci, jesteście w moim sercu. Bardzo kocham każde z moich dzieci. Zdarza się, że moje dzieci nic o Mnie nie wiedzą. Są pod wpływem świata i obfitego przepływu światowych spraw i dóbr materialnych, a to odwraca ich uwagę ode Mnie, waszego Ojca. Ludzie nie mają czasu i nie poświęcają czasu na myślenie o sprawach religijnych lub duchowych, ponieważ ich uwaga jest rozpraszana przez głośny hałas świata prowadzonego i rządzonego niemal przez handel i reklamę. Nie ma przerwy w napływie złych wiadomości w radiu i telewizji, a to sprawia, że ludzie są chorzy i wyczerpani. Nie są już w stanie skupić się na jedynej ważnej rzeczy w ich życiu, a powinno to być uświadomienie sobie, że jesteście istotami ludzkimi zrodzonymi z ziemskich rodziców, ale macie także niebiańskiego Ojca, waszego Ojca Uniwersalnego, który nadzoruje świat i całą jego ewolucję, jego historię i który wie, jak złe wpływy mogą pomniejszyć cywilizację zamiast ją powiększyć, jak, przykro mi to mówić, ma to miejsce na Urantii.

Jednak w tym momencie duch zawsze podejmuje decyzję o interwencji i zapewnieniu zbawienia i rozwiązań tam, gdzie jest to możliwe, lecz w przypadku waszej planety, gdzie klika, powstańcy grali w swoją grę twierdząc, że mają mieć swój udział w tym, jak pewne rzeczy są robione i bardzo trudno jest znaleźć rozwiązania, aby ustanowić porządek i pokój wśród tysięcy różnych opinii walczących o swoje nieistniejące prawa i innych problemów, z którymi wszyscy macie do czynienia na tym świecie. My, w duchu, będziemy musieli pokazać wszystkim i pozwolić wam zrozumieć, że nic nie można osiągnąć bez chęci zjednoczenia się, żeby usiąść wokół stołu i szukać sposobów komunikacji, żeby stworzyć porządek i rozpocząć współpracę przynajmniej w małych grupach, co doprowadzi do szerokiej współpracy i wzorca współpracy na całym świecie, który zostanie zrozumiany i ostatecznie pożądany przez wszystkich.

To właśnie było wyjaśniane przez lata w Liniach Światła i przekazach, które zostały wam dane. Ja, wasz Ojciec zachęcam was do wysłuchania przyczyn i powodów, które są omawiane. Da wam to dobre zrozumienie tego, co dzieje się w waszym świecie i dlaczego tak trudno jest rozpocząć misję pośród nieporozumień i podziałów nie tylko wśród ludzi waszego świata, ale także wśród anielskich zakonów istot, które nie chciały zrezygnować z walki o swoje tak zwane prawa i o to, co zostało zmienione przez okoliczności spowodowane przez najwyższego w 2019 roku, ale ja, wasz Ojciec Uniwersalny, jestem Bogiem i nigdy nie opuszczę żadnego z moich dzieci. Wysłałem moich Synów i będę wysyłał, nadal będę wysyłał moich Synów. Są tak doświadczeni i chętni do pomocy. Są wierni i nigdy nie zawodzą w zarządzaniu moimi sprawami, to jest współpracą, którą rozszerzają aż do ukończenia stworzonych wszechświatów w czasie i przestrzeni.

Ja jestem Ojcem i chcę, abyście o tym wiedzieli. Nigdy nie porzucę rzeczy, które rozpoczęły się za moją zgodą i za którymi stoję razem z wami. Wraz z wieloma moimi synami i córkami pracujemy w całym wszechświecie i jesteśmy teraz głęboko zaniepokojeni waszą planetą, ale my w duchu nigdy się nie poddajemy dopóki zaplanowana i zatwierdzona praca nie zostanie wykonana, a potem przechodzimy do następnego zadania. Wszyscy, którzy są w duchu, od najwyższych do najniższych, którzy oddali swoje serca Urantii, czekają na nadejście dnia, w którym będą mogli w pełni rozpocząć to, co przygotowali. Czas nie robi dla nich różnicy. To intencja się liczy i zapewnia, że będą kontynuować i mówię wam, że nie są usatysfakcjonowani dopóki cel ich pracy nie zostanie osiągnięty.

Nie martwcie się, że wszystko jest stracone. To, co jest stracone w tym czasie, to sytuacja na waszej planecie, wojny i bezduszne uczucia wobec waszych braci i sióstr w strasznych okolicznościach. Są ludzie, którzy są uciskani. Nie mają szansy żyć w wolności, a nawet czcić swojego Ojca lub modlić się do Niego. Wielu z nich jest trzymanych pod ścisłą kontrolą tego, co wolno im robić i jest wielu, wielu innych w strasznych sytuacjach na całej Ziemi, gdzie moje dzieci cierpią.

Życie nie jest stworzone do cierpienia. Dałem wam życie, żebyście wzrastali, doświadczali waszego środowiska, odkrywali rzeczy, znajdowali prawdę, znajdowali prawdę naukową, a wszystko to automatycznie doprowadzi was do Mnie, waszego Stwórcy. Żaden człowiek nigdy nie mógłby dać wam tego, co Ja wam dałem moje dzieci, abyście mogli się cieszyć tutaj, w tym materialnym środowisku, a także w późniejszych czasach, których będziecie doświadczać na wszelkiego rodzaju różnych światach, kiedy wzniesiecie się do tysięc stworzonych królestw, które są tam dla was, abyście mogli się uczyć i cieszyć i poznawać mnie coraz lepiej jako swojego Stwórcę i Ojca.

Tak więc, pomimo wszystkich rzeczy, które wam się zdarzają i na waszej planecie, starajcie się być radosni we wszystkich okolicznościach i wiedzcie, że Ja zawsze tu jestem. Zwracajcie się i rozmawiajcie ze swoimi Dostrajaczami. Oni sa mną i powiedzą wam, gdzie iść i co robić. Dałem wam osobistych przewodników, którzy poprowadzą was do mnie. Rozmawiajcie z nimi. Oni was zrozumieją i będą znali rozwiązanie wszystkich waszych zmartwień i problemów. Życie może być trudne, ale nigdy nie powinno być nie do zniesienia. Pozostańcie ze mną, tak jak Jezus w swoim życiu na Urantii, a Ja wiem, że wszystko będzie dobrze. Błogosławię was moje dzieci. Tu wasz Uniwersalny Ojciec. Wycofuję się. Życzę wszystkim miłego dnia.