Author Topic: 3.8.2024 – Ron Besser rozmawia ze swoją mamą  (Read 2162 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
3.8.2024 – Ron Besser rozmawia ze swoją mamą
« on: August 03, 2024, 08:31:03 am »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21487.msg103817#msg103817
Napis : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z 28.7.2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 31 lipca 2024 r., godz. 21:15:19 »

(Jeden urywek)


Lully (Serafin, anioł stróż Rona B.) :
Twoja matka, Jane jest gotowa do przejścia do świata-mieszkania 7.

Ron Besser :
Jak to możliwe ? Jest dopiero chyba na trzecim.

Jane, mama Rona :
Wiem o tym, Ron, ale to teraz mówi twoja matka, Jane.

Ron Besser :
Och, witaj, mamusiu.

Jane, mama Rona :
Tak, to prawda, głuptasie. Nigdy nie znałam cię w takim wydaniu. Zawsze byłeś Ronem, który kosił trawę i robił takie różne rzeczy. Teraz znam cię jako jedną z najlepszych istot morontialnych, które mają wejść do tego świata, do którego należę i innych światów, w których są inni. Nigdy nie słyszałeś, żebym mówiła w ten sposób.

Ron Besser :
Nie. To pierwszy raz mamo, kiedy słyszę, jak mówisz.

Jane, mama Rona :
To prawda, ale masz moje zdjęcia.

Ron Besser :
Tak. I przypuszczam, że rozumiem, co chcesz powiedzieć, ale nie przypominam sobie bezpośredniej linii wypowiedzi. Dziękuję ci.

Jane, mama Rona :
Do wszystkich : Ron i ja często się kłóciliśmy, kiedy on dorastał. Miał nieszczęście trafiać na bardzo kwaśną nutę i potem został odesłany do domu w wieku 50 lat, żeby mieszkać ze mną. Opiekował się mną i moim mężem i oboje pamiętamy go teraz. Tak, a teraz to do ciebie, Ron. Odeszliśmy, kiedy się rozwijałeś. Nie wiemy, co robiłeś po naszym odejsciu, ale rozumiemy, że 2709 Sunset Lane wygląda dobrze i elegancko. Jest teraz trochę mniej roślin niż dawniej, ale to da się naprawić. Mam zaszczyt mówić do ciebie, mój synu. Możesz teraz rozmawiać z każdym w morontii. Jestem pracownikiem morontialnym i mówię ci, Ron, trzymaj ten kurs. Przed tobą wiele miesięcy i lat, jeśli dobrze rozumiem, Michale.

Michał Nebadoński :
Moja droga Jane, tu Michał. Ma przed sobą co najmniej 20 lat.

Jane, mama Rona
Mój panie, Michale. Cóż za dar !

Michał Nebadoński :
Tak, Ron. Twoja matka ma przyjemność ci  to ogłosić.

Jane, mama Rona :
Mogłabym skończyć szkołę za jakieś pięć lat, jak sądzę, ale jestem zmęczona tym życiem morontialnym nie rozumieniejąc, co robię. Mój Boże, Ron. Wciągnąłeś do dyskusji tak wiele istot morontialnych, że nie znam ich wszystkich.

Ron Besser
Tylko tych sławnych, na to wygląda, ale rozmawiałem z mnóstwem, którzy nie są sławni. Ich też bardzo lubię. Dziękuję.