Author Topic: 1.7.2024 – Mówią Michał Nebadoński i Ron Besser  (Read 3888 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
1.7.2024 – Mówią Michał Nebadoński i Ron Besser
« on: July 01, 2024, 07:56:19 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21387.msg103622#msg103622
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Skutki psychopatii. Planetarne sytuacje kryzysowe. Wtorkowa Lightline z 25.06.24
« Odpowiedź nr 5, 29 czerwca 2024 r., godz. 20:22:32 »


Occerpa, napisałeś :
"Jeśli chodzi o istoty podludzkie, które, jak sądzę, są również nazywane robotoidami, zrozumiałem, że reprezentują one wynik projektu Lucyfera mającego na celu stworzenie "istoty ludzkiej" o wyższych zdolnościach biologicznych i inteligencji...".


Michał Nebadoński : "Były takie eksperymenty, ale wymarły wkrótce po tym, jak Syn Stwórcy całkowicie ich zakazał, a teraz odpowiedź Rona Bessera także na inne tematy :"


Tu Ron Besser:

Zupełnie nie wiem skąd wziąłeś pomysł "robotoidów", ponieważ te eksperymenty nigdy nie zostały w pełni wprowadzone na Ziemi. Lucyfer wynalazł kilka rodzajów istot, które miały konkurować z ludzkim genomem, ale nigdy nie praktykował idei robotów ani odmian tego terminu, ale sprowadził kilka bestii na naszą planetę, szczególnie na terenach dżungli Ameryki Środkowej. W Ameryce Środkowej nadal praktykuje się czarną magię, a w dżunglach Belize istnieje wynaleziony przez niego kot, który nadal może terroryzować ludność, jeśli zostaną złapani w dżungli bez ochrony. Bardzo niewielu Amerykanów jest zaznajomionych z takimi bestiami i jestem pewien, że kiedy misje duchowe rozpoczną się za kilka tygodni, te dzikie stworzenia zostaną zniszczone przez ludzi.

Amerykańska ludność nie jest zaznajomiona z tym, co Kaligastia zrobił, żeby rozmnożyć niebezpieczne zwierzęta w taki sposób, aby stworzyć poczucie strachu przed diabłem i całą kwestią zła tak obecnego, że bardzo niewielu mieszkańców tej planety wyjdzie w nocy do głębokiego lasu czując się bezpiecznie. Dawno, dawno temu istniały bardzo niebezpieczne zwierzęta, które żerowały na samotnych ludziach, ale z wyjątkiem praktyk voodoo w Ameryce Środkowej, nic takiego nie istnieje w żadnym stopniu.

Wiele dziwnych praktyk religijnych jest nadal stosowanych w niektórych częściach świata i zostaną one wyparte, a normalne zachowanie Kościoła stanie się standardem, ale mimo to Kościół ustąpi miejsca innym instytucjom za dziesięć lub dwadzieścia lat, ponieważ zamierzamy wprowadzić łagodniejszą formę chrześcijaństwa z Jezusem tutaj na tej planecie, aby pomóc ludności zrozumieć prawdziwą naturę religii i dobrze ją praktykować.

I wreszcie jeszcze :

Wkrótce rozpoczną się nowe misje na tym świecie. Ci, którzy uznają się za "nawróconych", będą zachwyceni Ojcowskimi i Synowskimi Synami Magistrami. Są oni zdeterminowani, żeby wymazać ślady Lucyfera, Kaligastii i wielu innych imion znanych chrześcijaństwu w dzisiejszych czasach popełnionego zła. Synowie Magistrowie (Pełny opis ich mocy i dobroci znajduje się w rozdziale 20 Księgi Urantii.) są tym razem odpowiedzialni za Misje. Chrystus wkrótce do nich dołączy.

Uczelnie i uniwersytety będą wkrótce nauczać rozszerzenia chrześcijaństwa zajmując się nowymi faktami, ponieważ Biblia jest napisana wokół Obdarzenia postacią Chrystusa, ale te Misje, gdy diabeł zostanie odrzucony, a świat znów będzie wolny, aby czcić Ojca bez myśli o szatanie przenikającym rzeczy, wkrótce pojawią się w rzeczywistości na tym świecie.

Jestem również pewien, że zbliża się czas wielu zmian w rządzie Stanów Zjednoczonych, w rządach Unii Europejskiej i demokracjach zachodniego świata, aby stworzyć bastion przeciwko światu, który ponownie skłania się ku rządom autorytarnym, które znów się pojawiają. Wydaje się, że Bóg preferuje rządy ludu, a Europa przewodziła w podejmowaniu decyzji, jak to zrobić, a Stany Zjednoczone podążały drogą do demokracji jako jeden z pierwszych krajów, które ogłosiły władzę ludzi do rządzenia sobą. Synowie Magistrowie są zorientowani na rządy ludu i będą zachęcać demokracje do jeszcze większego rozwinięcia skrzydeł w celu zapewnienia rządów demokracji. Nie jest to elegancki rodzaj rządów, ale konieczne jest, aby Bóg Ojciec nagrodził te republiki ludowe, aby przybrały formę i wyrosły na każdej ziemi, na której ustanowiono dobry rząd.

Kończę tę pracę mówiąc, że jestem zachwycony, że Occerpa i Weydevu poruszyli te tematy i cieszę się, że mogę podziękować Synowi Stwórcy, że zmusił mnie do zajęcia stanowiska, co czynię tutaj z wami. Bardzo dobra robota, ludzie. Miłego dnia. Ron Besser


MICHAŁ NEBADOŃSKI : "Jestem Synem Stwórcy. Należę do Zakonu Michałów. Rządzę wszechświatem, w którym żyjecie i stworzyłem waszą postać i wasze sposoby. Cieszę się, że poznałem was przez mojego małego syna Rona, który nie jest już gotowy przenieść się do Światów-Mieszkań ! On jest zbyt cenny, żeby odejść, ponieważ zna Mnie wystarczająco dobrze, aby pokazać sporo nowych informacji tym z was, którzy nie znają naszych intencji, aby ponownie służyć waszej planecie. Nie tylko pojawimy się w ciele, ale JEZUS CHRYSTUS pojawi się ponownie i wkrótce będzie z wami. Jeśli kiedykolwiek modliliście się o pojawienie się Jezusa, to teraz wkrótce te modlitwy zostaną wysłuchane.

"Jestem dziełem Mojego Ojca w niebie, w Raju. Jest tam takie miejsce i trzeba sie zająć jego opisaniem. Ciężko pracuję, aby pozostać regularnym utrzymując te służby planetarne systematycznie i stabilnie, żebyście mogli je zobaczyć i cieszyć się nimi i nie pojawię się jako Ja, ale jako JEZUS Z NAZARETU i wszyscy, którzy mnie będą widzieć, znów zobaczą Boga na Ziemi. Miłego dnia. MICHAŁ NEBADOŃSKI."


KONIEC