Author Topic: 1.7.2024 – Czyńcie wolę Ojca Wszechświata  (Read 3894 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
1.7.2024 – Czyńcie wolę Ojca Wszechświata
« on: July 01, 2024, 11:17:26 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21398.msg103629#msg103629
Podał : Rene A Duran, członek bohater
Kategoria / Temat : LIGHTLINE PO HISZPAŃSKU DLA WSZYSTKICH / CZYŃCIE WOLĘ OJCA WSZECHŚWIATA
« 1 lipca 2024 r., godz. 00:04:06 »

Grupa 11:21 - Przekazywanie prawd, Phoenix, Arizona

CZYŃCIE WOLĘ OJCA WSZECHŚWIATA

Od DOSTRAJACZA MYŚLI
Przekazujący : Severo Jurado
Salwador, 29 czerwca 2024 r., godz. 7:35


DOSRAJACZ MYŚLI :
„Tu TWÓJ DOSTRAJACZ MYŚLI. Dziś, tego dnia zajmiemy się tematem spełniania woli OJCA UNIWERSALNEGO. Na tej planecie od jakiegoś czasu spełniamy wolę ego, zamiast woli BOGA. Mówiąc prościej, powiemy, że dzisiejszy człowiek bardzo nas interesuje, a spełnianie woli Stwórcy jest czymś prostym i dostępnym dla każdego świadomego stworzenia. Oznacza to, że nie jesteście zmuszani do życia zgodnie z projektem Stwórcy. Możecie to robić lub nie, ale musicie wiedzieć, że sposób, w jaki traktujecie siebie nawzajem, jest daleki od mojej woli. Przede wszystkim moją wolą jest, abyście żyli aby współpracować pomagając i przykładali swoją pomysłowość do bliźniego, żeby żyć łagodniej. Życzliwość to kolejny sposób, w jaki "człowiek może wybrać, żeby się zbliżyć BOGA."."

"Teraz zobaczymy kluczowy szczegół, a mianowicie, żeby nie oszukiwać, zawsze mówić prawdę, żeby wasze słowa zawsze zawierały szczerość i żeby inni mogli wam zaufać. Jest to trochę abstrakcyjne, ale możecie wziąć próbkę obecnych rutynowych działań i zdecydować się zaimpregnować je szczerością."

"Teraz zobaczmy sprawę w najprostszy sposób, że każde z moich dzieci może wypełnić moją wolę na Ziemi będąc użytecznym dla innych. Istnieje wiele możliwości służenia innym, które mają jako podstawę pomaganie innym żyć lepiej. Oczywiście, że dzisiejszy styl życia nie sprzyja wypełnianiu mojej woli. Jeśli obserwujemy, ludzie uważają za słuszne przywiązywanie się do dóbr zewnętrznych, a w tym zadaniu stwarzają trudności najbardziej bezbronnym. Ludzkość znajduje schronienie w rzeczach materialnych i pozostawia z boku wielki cel bycia wcielonym. Można go zdefiniować jako służenie innym, bycie użytecznym, przyczynianie się do dobrobytu ludzi wokół nas i do zdrowia planety."

"Moją wolą jest, żebyście się wznosili, żebyście ucieleśniali wartości, które zasługują na przetrwanie po zakończeniu kursu. W końcu moją wolą jest miłość. W istocie wcielacie się tylko po to, żeby wasze światło rosło. Kiedy nie gracie uczciwie, gasicie swoje światło. Kiedy odwracacie się od pobożnych i rozsądnych zachowań, zamykacie drzwi w swoim sercu i otwiera się ono na wpływy, które stwarzają ból. Ziemska sytuacja musi zostać napisana od nowa i kierowana przez najbardziej elementarne wieczne wartości."

"JESTEM TWOIM DOSTRAJACZEM MYŚLI. Kończąc to skupienie chcemy oświetlić kroki mężczyzn i kobiet dobrej woli. Kochamy was wszystkich. Życzę wam miłego dnia."

Koniec