Author Topic: 3.7.2024 – Ojciec Wszechświata o nas we Wszechświecie  (Read 3799 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
3.7.2024 – Ojciec Wszechświata o nas we Wszechświecie
« on: July 03, 2024, 10:11:54 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21407.msg103644#msg103644
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 2 lipca 2024 r., godz. 12:50:52 »

(Jeden urywek)



Ojciec Wszechświata :

Tu Ojciec. Wasz Ojciec Uniwersalny, moje dzieci. Jakże jesteście mi wszyscy drodzy i z jaką nadzieją i cierpliwością czekaliście na wieści, które miały nadejść na waszą planetę. Czekając, aż obiecane misje dla was faktycznie się rozpoczną i na to, o co wszyscy się modliliście. W końcu musi to stać się rzeczywistością, ale wasza cierpliwość nie pójdzie na marne, podobnie jak wasze modlitwy, bo w krótkim czasie rzeczy na planecie będą miały miejsce i będą prowadzone przez moich najbardziej uhonorowanych Synów Magistrów pochodzących z Raju, gdzie mieszkają i gdzie są, gdy nie są na misji planetarnej lub wykonują jedno z wielu innych zadań.

Ja jestem Ojcem. Jak wiecie i nauczyliście się przez lata, mój stworzony wszechświat jest zróżnicowany i wymaga wielu różnych metod dla dobrze funkcjonującej hierarchii w całym Wszechświecie Nadrzędnym, gdzie wy również pewnego dnia będziecie podróżować i odnajdziecie swoje własne przeznaczenie i otrzymacie swoje nowe zadania. Po długim okresie szkolenia i podróżowania z planety na planetę, z wszechświata do wszechświata, podczas którego będziecie się rozwijać i uczyć się myśleć jak pełnoprawna istota duchowa, aby być wykształconym, użytecznym i udoskonalonym dzieckiem dla moich wszechświatów. Nie możecie sobie wyobrazić, jak wielkie, jak rozległe, jak wspaniale zorganizowane są wszechświaty. Gdybyście tylko zobaczyli swoją planetę, Urantię, planetę, która miała najpoważniejsze problemy i największe przeciwności w swoim rozwoju i która obok radości i spełnienia dała wielu na planecie smutek i dyskomfort. Nie tak miało być i to dało wam fałszywe wrażenie o tym, jak moje stworzenie powstało i jak jest zorganizowane i zarządzane, aby było miejscem nauki i domem dla istot takich jak wy, ludzie, którzy zamieszkują tę planetę i są dopiero na początku ponadczasowego i niekończącego się biegu życia, które Ja, wasz Ojciec, zapewniam was, że nigdy nie będzie nudne ani nie przestanie was zadziwiać i edukować, ale nadal zaspokajajcie swoją ciekawość i dbajcie o swój duchowy rozwój.

Wy wszyscy na tej planecie, przeszliście przez wiele prób, przez próby, o których nie słyszano na planecie, gdzie rzeczy biegną bardziej płynnie i podążają drogą naturalnego wzrostu i opanowania kolejnego statusu duchowego, ale poradziliście sobie z problemami, które wzmocniły waszą duszę i dzięki temu zostaliście wyszkoleni do bardziej specyficznych zadań we wszechświecie. Wasz Ojciec nigdy nie pozostawia dobrych uczynków swoich dzieci bez nagrody i wszyscy zbierzecie to, co zasialiście podczas waszego życia tutaj i podczas dalszej podróży przez sfery. Pamiętajcie, czego nauczał was Jezus. Powiedział : Bądźcie dobrej myśli. Wiele razy powtarzał te same słowa, bądźcie dobrej myśli i jest to najlepsza rada, jaką można dać wszystkim, którzy mają nadzieję i pragnienie, aby nowe rzeczy rozwijały się i zmieniały na lepsze. Może to zająć dużo czasu, ale po czasie oczekiwania i nauki zawsze przychodzi czas pewnego spełnienia się nauk i wyzwania bycia częścią tego, co należy osiągnąć. Zapewniam was, moje dzieci, że każdy prędzej czy później tego doświadczy. Bądźcie zawsze blisko mnie. Bądźcie wytrwali i nigdy nie traćcie nadziei. Zaufajcie mi, waszemu Ojcu Uniwersalnemu, który teraz się wycofa i życzy wam bardzo miłego dnia.