Author Topic: 10.7.2024 – Atak serafinów na Urantię  (Read 3290 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1602
    • View Profile
    • Email
10.7.2024 – Atak serafinów na Urantię
« on: July 10, 2024, 06:47:06 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21424.msg103692#msg103692
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / OD ROKU 2019 DO CHWILI OBECNEJ
« Odpowiedź nr 2, 9 lipca 2024 r., godz. 07:54:42 »


Weydevu, dziękuję ci za ten wspaniały wpis na początku tej serii wpisów. Tak się składa, że w pełni się z tobą zgadzam Weydevu i pozwól mi wyjaśnić coś ważnego : Jestem stopniowo usuwany z tej pracy i uważam za niedorzeczne, że Linie Światła nie odnoszą się do powagi tego, o czym mówi Weydevu powyżej. Ta planeta, nazwana Urantią przez OJCA WSZYSTKICH, znajduje się w poważnym położeniu. Jakie to położenie ?

1 - Książę Planetarny jest na skraju odejścia. Do wczoraj Księciem Planetarnym był MELCHIZEDEK MANTUTIA. Jest on bardzo szanowanym Melchizedekiem o wysokiej pozycji. Wczoraj zrezygnował z bycia KSIĘCIEM PLANETARNYM i to bez wcześniejszego powiadomienia. Coś jest naprawdę bardzo poważnego do rozważenia.

2 - Obudziłem się dziś rano o 4:10 (9 lipca 2024 r.) i widzę, że jest też wiele postów naszego brazylijskiego przyjaciela. Oznacza to, że niezależnie od tego, co zostało powiedziane, obudziłem się mniej więcej w tym samym czasie, a to mówi mi, że mamy bardzo poważny problem na naszej planecie. Oto MICHAŁ NEBADOŃSKI :


MICHAŁ NEBADOŃSKI :

"O 12:30 czasu nowojorskiego 9 lipca 2024 roku URANTIA została zaatakowana przez ogromny kontyngent zbuntowanych serafinów.

3 - Michał Nebadoński nie jest w stanie przeciwstawić się trzem milionom serafinów (3 000 000 serafinów relegowanych z Urantii) sprzeciwiających się MOIM rozkazom trzymania się z dala od Urantii.

4 - Nakazałem zamknięcie Urantii od 07:30 rano strefy czasu Nowego Jorku, żeby stłumić akcję 2 841 000 abstrakcyjnych, ale zbuntowanych serafinów na Urantii tego ranka.

5 - Rząd planetarny upadł wkrótce potem i URANTIA nie ma obecnie funkcjonującego rządu. Dostosujemy Urantię w ciągu dzisiejszego dnia (wtorek, 9 lipca) i informujemy Rona, że sam jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Spowodował, że powstańcy odkulili ogon i został nagrodzony bólem nóg dziś rano, ale jest bezpieczny tak długo, jak tylko utrzymujemy te sprawy na tej stronie internetowej. Ty Ron nie jesteś już w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ale zostałeś obudzony dziś krótko przed 4 rano, podobnie jak kilka innych osób. Lutz nie jest jednym z nich, ale jest wrażliwy na moje działania i opisał burzę o swoich innych obawach. Ty Ron jesteś światłem na Urantii i jak dotąd miałeś kilka incydentów, które w ogóle nie mają dla ciebie sensu jak dotąd dzisiaj. Trzymaj się w tajemnicy tak bardzo, jak tylko możesz po opublikowaniu tego.

6 - JESTEM MICHAŁ NEBADOŃSKI i ten post jest ostatnim, w którym pozwolę sobie na wywiad z kimkolwiek na Urantii począwszy od teraz. To miejsce jest o wiele zbyt niebezpieczne i na litość boską Dominicku usuń pomysł jakiejkolwiek Lightline dzisiaj, ponieważ nie ma ostrzeżenia, kiedy uderzają. Moje wybory są mądre Ron, a ty jesteś podejrzliwy wobec tego rozkazu, ale jesteś dobrym żołnierzem i dotrzymaj tego. TU MICHAŁ NEBADOŃSKI. Kończę to solennym ostrzeżeniem dla wszystkich:

PANOWIE WOJNY URANTII uważają Stany Zjednoczone za najniebezpieczniejszy kraj na świecie, ponieważ będą interweniować przeciwko wojnie powszechnej. To dobrze dla Amerykanów, ale należy również pamiętać, że Formoza sprawdza oznaki wtargnięcia Chińczyków, a oni dają jasno do zrozumienia, że Formoza należy do nich i nie będą tolerować innego państwa zarządzającego nią. Jesteśmy pewni, że będziemy w pobliżu, jeśli Chińczycy zamierzają zrobić coś więcej niż tylko trochę zamieszania w tej kwestii.

Po trzecie, jak widzę, w niebie toczy się kolejna wojna. Nie chodzi o Urantię, ale o Dominium, które ustanowiliśmy, ponieważ serafini robią wszystko, żeby rządzić, bo nie będą reklamować Dominium, dopóki nie pojawi się oświadczenie OJCA WSZECHŚWIATA stwierdzające, że jest ono w dobrej kondycji i że każde DOMINIUM jest korzystne i nie stanowi poważnej obrazy dla rządów serafinów. Na razie to wszystko. MICHAŁ NEBADOŃSKI. Dziękuję ci Ron.

KONIEC