Author Topic: 10.7.2024 – Czekaliście na to !!!  (Read 3341 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1602
    • View Profile
    • Email
10.7.2024 – Czekaliście na to !!!
« on: July 10, 2024, 13:08:33 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21416.msg103662#msg103662
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / CZEKALIŚCIE NA TO !!!
« Odpowiedź nr 1, 4 lipca 2024 r., godz. 16:38:26 »


CZEKALIŚCIE NA TO PRZEZ PONAD 10 LAT NA TEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

TERAZ POSŁUCHAJCIE !

MY, Zjednoczeni Pośredni Urantii, w końcu zabieramy głos. Jutro, 5 lipca, ogłaszamy, że cały zespół Moody Blues zagra refren, który wszyscy znacie : "Słuchajmy starego znajomego !". Tęsknicie za swoimi Pośrednimi Ron i wracamy, żeby wam to powiedzieć :


Tym razem mamy WIELKIE wieści !
Ma to związek z największą czcionką, jaka kiedykolwiek się z nami rozwiodła, prawdę mówiąc ! Bądźcie słyszani razem z nami i skaczcie z radości !

MISJE SIĘ ROZPOCZYNAJĄ !!!

Ty Ron jesteś na ostatnich nogach, ale nie na długo ! Jesteś poprawiany, kiedy teraz mówisz i dzięki Bogu jesteś wystarczająco przytomny, żeby podać to teraz na tym forum dyskusyjnym.


TEKST : Wiadomości
MICHAŁ NEBADOŃSKI ogłosił dziś, 4 lipca 2024 r. w południe, otwarcie MISJI MAGISTERSKICH, a ty płaczesz Ron ? (Ron, który nagle pojawia się w moim oku, tak nieoczekiwanie w bardzo nudny dla mnie dzień, a ja wołam do Boga i życzę Bogu całkowitego sukcesu na tym pogiętym i zardzewiałym świecie, który nazywam domem. Dziękuję za dostarczenie nam tego !!!)

"JESTEM MICHAŁ NEBADOŃSKI. Dziś Ron doszedł do wniosku, że umiera i nic nie może na to poradzić. Tak nie jest, a stara rzodkiewka, która mu towarzyszy, Supernafin Lily jest wdzięczna, że jej praca została zakończona i doprowadziła Rona do momentu tego ogłoszenia :

"BÓG JEST WIELKI ! BÓG JEST DOBRY ! NOWE MISJE NA URANTII SĄ OTWARTE !!!".
"CO to teraz oznacza ? Pozwalamy temu ogłoszeniu pozostać na zawsze i wszyscy musicie być wdzięczni za pozostawienie go w spokoju i skorzystanie z okna odpowiedzi, gdy skończymy ten wpis.


OGŁOSZENIE :
To jest oficjalny tekst rozpoczęcia misji na URANTII :

2 LISTOPADA POWSTAŁ NASTĘPUJĄCY TEKST :
"URANTIA, stanie się 42 planetą, która dwukrotnie otrzyma SYNA OBDARZAJĄCEGO. Sugerujemy, żeby synem obdarzającym, tym razem MICHAŁEM NEBADOŃSKIM, był ponownie JEZUS i on zgodził się TERAZ wytrzymać drugie obdarzenie :

"Z POWODÓW PAŃSTWOWYCH Ronald Besser jest zadowolony z pozostania na planecie w celu wznowienia swojej pracy, aby zebrać publikację SZÓSTEGO EPOKOWEGO OBJAWIENIA.

"Ze WZGLĘDÓW PAŃSTWOWYCH Jezus zaleca Ronowi Besserowi pozostanie na kursie z Jezusem, aby utrzymać odpowiednią rezerwację ogłoszeń i tekstów dla ludności i to do czasu, gdy stacja radiowa lub telewizyjna zostanie przyznana Urantii, aby produkować 24-godzinne wiadomości dotyczące OBDARZENIA JEZUSA i początku POJAWIENIA SIĘ SYNÓW MAGISTRÓW.


Mówi OJCIEC WSZECHWIATA : "Cieszę się, że możemy to ogłosić dzisiaj, kiedy przypada to w rocznicę uzyskania niepodległości dla uczczenia początku STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI. Żaden inny kraj na Urantii nie jest tak dumny ze swjego narodu jak USA, ale został on bardzo skrzywdzony przez europejskie wojny, a ja nie pozwolę Stanom Zjednoczonym na wojnę i jednoczesne będzie utrzymany pokój Misji JEZUSA.

"Z tego powodu Stany Zjednoczone zaprzestaną od teraz sprzedaży lub darowizny broni walczącym narodom. Oznacza to zakończenie obecnych wojen Izraela i Hamasu oraz natychmiastowe ustąpienie walczących narodów. Na planecie pojawią się egzekutorzy, którzy będą podejmować decyzje dotyczące tego rozkazu.

"Wreszcie, OJCIEC nakazuje dziś zakończyć zmartwychwstanie !


Ron : Nakazano mi milczenie i na życzenie wyrażę słowami nową pozycję Boga na Urantii. Dziękuję.


MICHAŁ NEBADOŃSKI : Ron otrzymał ogromne zadanie od OJCA, a jest nim wytrwanie na kursie tak długo, jak długo potrafi pod kierownictwem MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO w celu przyszłej pracy dotyczącej FUNDACJI MAGISTERSKIEJ SYNÓW MAGISTRÓW, ale nie SYNA MAGISTRA SEN SENA. SEN SEN jest NIESKOŃCZONYM DUCHEM, a ty Ron przekonałeś go tylko tym postem. Nie zapraszasz do komentarzy. My też nie. Prosimy wszystkich was o milczenie do później tego dnia, kiedy Ron poda pełne ogłoszenie do wszystkich ludzi w miejscowym języku, które pojawi się w tak ważnym dniu dla nas wszystkich ! K

KONIEC