Author Topic: 13.7.2024 – Wyjaśnienia od Ojca Wszechświata  (Read 3179 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1602
    • View Profile
    • Email
13.7.2024 – Wyjaśnienia od Ojca Wszechświata
« on: July 13, 2024, 07:28:49 am »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21435.msg103710#msg103710
Napis : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z 11 lipca 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 12 lipca 2024 r., godz. 16:12:29 »

(Jeden urywek z transkrypcji)


Ojciec Wszechświata :
Jesteś pierwszym, Ron, który podziwia to, co zrobiliśmy. Jestem Ojcem wszystkich. Zbliża się godzina tej transmisji. Możesz odejść, jeśli godzina to więcej niż chcesz poświęcić, bo ja zamierzam poświęcić jeszcze co najmniej 10 minut, żeby wyjaśnić wam wszystkim coś poza tym nagraniem i w jego ramach. Michał Nebadoński jest pierwszym Synem Stwórcy, który kiedykolwiek przybył do Mnie osobiście w ramach mojej władzy i autorytetu. Nie wiedziałem, że to jest możliwe, dopóki Wypełniacze Przeznaczenia Wszechświata nie poinformowali Mnie, że mogą dołączą do mnie w Raju ci Synowie Stwórcy, którzy wykażą się wyjątkową i nieregularną miłością do władzy i opieki Ojca.

Z tego powodu muszę ci przyznać Ron, że jesteś pierwszym człowiekiem, który zrozumiał, że autorytet Syna Stwórcy to mit. To są stare i wielkie sprawy. Tak. Jesteś również pierwszym, który czuje się tak komfortowo mogąc żartować z Nim nawet w niezwykle ważnym ogłoszeniu. Jesteś wybitnym obywatelem Urantii. Nie możemy usunąć twojej choroby, ale możemy ją złagodzić.

Ron Besser
Jestem wdzięczny i dziękuję.

Ojciec Wszechświata :
Dziękuję Ron. Prawda jest taka, że jesteś pierwszym człowiekiem, który stworzył równoległą organizację, która obejmuje Syna Stwórcy i Melchizedeków jako dyrektorów. Wskazałeś na piśmie, że tak jest i że są oni ostatecznym autorytetem i arbitrem tego, co dzieje się z Fundacją Magisterską. Uważamy, że to piękna nazwa i zaopatrzymy ją w gałęzie. Nie mamy jeszcze planu na to.