Author Topic: 22.7.2024 – Trudne dyskusje o planach  (Read 2688 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1602
    • View Profile
    • Email
22.7.2024 – Trudne dyskusje o planach
« on: July 22, 2024, 12:53:58 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21462.msg103753#msg103753
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / 21 LIPCA 2024 r., RON ODWOŁUJE LIGHTLINE W NIEDZIELĘ, ZOBACZ PONIŻEJ
« 20 lipca 2024 r., godz. 14:58:37 »


Witam wszystkich. Nie ma dobrego powodu, dla którego muszę odwołać niedzielną Lightline, która ma się odbyć jutro. Mam kilka rzeczy na głowie i mówię wam, dlaczego muszę odwołać coś, co naprawdę uwielbiam robić dla was wszystkich.

1 - Wątpię, czy zostało wiele do powiedzenia, bo samo to niewiele mówi, że chodzi o godzinę 14:00 w najbliższą niedzielę. Dlaczego ?

2 - Lightlines są teraz dość szalone. Wyjaśniam to dalej.

3 - Jestem na ostatnich nogach jako człowiek na tej planecie. Oznacza to, że muszę wkrótce pogodzić się z Wielkim Facetem. Wypycha mnie, używając łagodniejszego określenia niż to, co naprawdę czuję, że w momencie przeniesienia do innej Misji Ron nie ma już miejsca. Musi wkrótce przejść przez światy-mieszkania, podczas gdy cała akcja dzieje się tu gdzie jesteś. To znaczy, trzeba zrozumieć, że ten wszechświat jest teraz całkowicie skoncentrowany na Urantii, a nie na światach-mieszkaniach dla tych z nas, którzy przechodzą do życia duchowego.

4 - Wielu żyjących teraz tu, gdzie jesteście, prawie nic nie rozumie, a tak po prostu jest, ale światy-mieszkania są tam, gdzie idziecie, gdy umieracie na Ziemi. Są one dobrze znane większości z nas, którzy przerobili niedawne objawienie, które w pełni omawia to, co dzieje się z nami, gdy skończymy z życiem w ciele na Ziemi. Mój czas zbliża się tak szybko, że drażni moją wyobraźnię na tyle, żebym o tym pisał. Przyznaję, że wszyscy z was, którzy nie znają procesu życia po śmierci, po prostu nie znają wszystkich informacji na ten temat napisanych w Ameryce w połowie XX wieku, które informują nas o wszystkim, co ma być w objawieniu, które wciąż walczy o uznanie.

5 - W każdym razie muszę to powiedzieć, zanim będę musiał podążać kursem do wyższych sfer życia morontialnego. (Wy początkujący, nazwalibyście to „niewidzialnym” życiem, ale jest ono takie dla naszego oka, ponieważ nie możemy zobaczyć znacznie powyżej 47312 megaherców (MHz)). Jeśli nie wiecie, co to jest „megaherc”, to warto wiedzieć, że ludzka postać jest widziana przy 3152 MHz (trzy tysiące sto pięćdziesiąt dwa), a postacie duchów uważamy za niewidzialne. Cóż, wyobraźcie sobie, że wasze myśli wychodzące z waszego umysłu są małymi brązowawymi bąbelkami i mają jeszcze niższą częstotliwość, a wy też nie macie pojęcia o ich istnieniu. W każdym razie ludzkie życie na tej planecie istnieje na częstotliwości widzialnej około 2150 MHz. Kiedy idziemy do „nieba”, wasza nowa postać zamienia się na około 5150 MHz i w ten sposób staje się niewidzialna dla normalnego ludzkiego wzroku.

To powiedziawszy, wiek doprowadził mnie do tego punktu, że muszę zająć się ideą konwersji mojej częstotliwości na znacznie wyższą niż ta, w której żyjemy na naszej planecie. Ta planeta, zwana Urantią, została powołana do istnienia 7,143 miliarda lat temu i stała się zamieszkała około 507,212 milionów lat temu przez wszczepienie życia. Biologia tej planety jest dobrze znana, ale to, czym się stała, jest nadal nieznane. Ludzie żyjący na niej teraz są prawie nadający się do zniszczenia z powodu kilku czynników, o których przypomina mi się, że są zbyt tajne, aby się tu w to zagłębiać.

Wreszcie, te Lightline były kiedyś pomysłem na boską misję na tej planecie, która już dawno została usunięta. Odpowiedzią jest to, że ludzie poważnie schrzanili tę sprawę i porzucili jej znaczenie w ciągu 15 lat od jej wprowadzenia. Jestem zbulwersowany, że tak się dzieje z dużą regularnością na tej planecie, ale w końcu nasza planeta numer 606 jest w Systemie Planet zwanym Satanią, który ma tylko 612 ludzkich planet, a my zmuszamy go do okrojenia w ogóle dodawania więcej z powodu niepowodzenia pewnych warunków duchowych, o których nie ośmielę się w ogóle wspomnieć.

W każdym razie ta uwaga do wszystkich czytających. Osiągnąłem wiek dojrzałości, który kwalifikuje się do zniknięcia ciała i podjęcie życia w postaci duchowej. Ta wczesna forma duchowa we wczesnych przemianach nazywana jest morontialną. (Po angielsku wymawia się MORONSZIAL z naciskiem na drugą sylabę.) Ci, którzy mają tylko Biblię, niewiele się przejmują takimi faktami, ale są oni naprawdę bez niezbędnego autorytetu biblijnego.

Wreszcie, te Lightline miały zwrócić uwagę na fizyczny status ducha, jeśli chodzi o istoty materialne, takie jak my, ale na szczycie wszystkiego innego, nie tylko ta planeta ma również wojny, ale są też topograficzne nieporozumienia na wysokości. Prosimy o zrozumienie, że OJCIEC, SYN I DUCH nie biorą w tym udziału, ale niższe poziomy administracji duchowej tak i mamy teraz jeden z nich, która znów wisi nad tą planetą, którą nazywamy Urantią.

Potrzeba by książki, żeby w pełni poinformować czytelników o stopniu ingerencji, która ma teraz miejsce w celu zmylenia tej planety ludzi, ale radzą mi trzymać się z dala od opowiadania o tym, co wiem na ten temat, a jest tego dużo, ale populacja pozostająca na tej planecie nadal podlega rubaszności i nieostrożności fanatyka zwanego Lucyferem, który prawie zrujnował stworzenie na tym poziomie. Dziś robią oni ostatnią trybunę, ale nie zmyliło to tych, którzy mają pełne objawienie imienia Lucyfera (teraz martwego, ale jego prorocy żyją). Na razie zostawiam tę dyskusję w spokoju, ale na tej planecie musi nastąpić rozwój religii tylko po to, żeby się upewnić, że więcej ludzkość nie podąży drogą, którą obrał Lucyfer. Lucyfer nie żyje, ale jest wielu, którzy mogą zająć jego miejsce, a ja na przykład rozgłaszam to w pełni i niezbędnie.

Dziękuję za uwagę. Możemy mieć więcej, w zależności od tego, jak dobrze moje zdrowie tymczasem wytrzyma.

Ron Besser


SYN STWÓRCY, MICHAŁ Z NEBADONU i z SALWINGTONU, stolicy tej części Wszechświata, w której żyjecie :

„WŁAŚNIE SKOŃCZYŁEM Z URANTIĄ. Jeśli całkowicie nie uda się nadać temu wszechświatowi jakiegokolwiek sensu jego Pochodzenia lub jego Jakości, wróćmy do jego Początków, które są boskie i opiekuńcze. Pozwólcie, że wyjaśnię coś dość podstawowego :

„Ron musi wkrótce odejść. Jest wyczerpany i bardzo zależy mu na tym, aby prawdziwe przesłanie zostało przekazane w jakikolwiek możliwy sposób.

„Ron właśnie zdegradował mnie w tej chwili do plebana, żebym mu powiedział, że powstanie zostało zakończone na Urantii, ale dla ciebie Ron łatwo nie umrze na tej planecie to, co musi zostać usunięte przez eliminację. Zostanie to wkrótce wyeliminowane. Teraz jeszcze to :

„Prawda jest taka, że Urantia nie jest problemem. Problemem jest około 4150 (cztery tysiące stu pięćdziesięciu serafinów) aniołów, którzy uczynili sobie za cel wykonywanie pracy Syna. To jest totalnie nie do przyjęcia, ale szczególnie irytujące jest to, że moje wsparcie musi umrzeć bez żadnego problemu, z wyjątkiem tego, że Ron sprawił, że tak trudno go zignorować, że wkrótce będzie miał coś do powiedzenia w sprawie Światów-Mieszkań. On jest pełnym obserwatorem tego, co miało być na Urantii, a my zostaliśmy z niewielką garstką, aby pokazać całą tę pracę.

„Niemniej jednak, udostępniam świat Rona w znacznych ilościach, dopóki jeszcze żyje i spodziewam się, że będzie żył kolejne sześć (6) lat, jeśli uda mi się o nim decydować. Wszystko wskazuje na to, że klika będzie próbowała go wkrótce usunąć, ale będą musieli się ze mną zmagać, ponieważ ten osobnik całkowicie pasuje do mojej Mocy i moich Życzeń, aby całość tych problemów wkrótce rozpłynęła się przed SYNAMI MAGISTRAMI !


MONDŻORONSON : „Jestem SYNEM MAGISTREM i będę Synem prowadzącym, który wkrótce stanie się widzialny, a jednak jest bez Rona, wobec którego mamy wielkie plany, ale jest on wypędzany przez Klikę, która ma dla niego tylko nędzne plany. Już teraz nie, ale to oznacza również prawdopodobnie utratę Rona, a tego nie chcemy.

„Ze względów państwowych uważamy to za możliwe do udowodnienia : Ron jest wystarczająco zaawansowany, aby wytrzymać zmianę z ciała i krwi w stan morontialny nie zmieniając przy tym wyglądu fizycznego, ale Ojciec Wszechświata MÓWI NIE i musimy zadowolić się Ronem takim, jak jest i wkrótce przejdzie do stanu morontialnego. Jestem temu przeciwny, ale tak właśnie teraz stwierdziliśmy. K”


OGŁOSZENIE :
Musimy poprawić to oświadczenie, ponieważ Ron jest w pełni niezawodny i opiekuńczy, ale jest inny, który jest równie dostępny i nazwiemy tę osobę później, ale Ron zna ją jako swojego morontialnego SIEBIE i ja zezwoliłem na jej pojawienie się w ciele, pod warunkiem, że MICHAŁ NEBADOŃSKI może zgodzić się na umieszczenie go nie wśród personelu, ALE w obietnicy, że pozostanie tak dobry, że możemy zagwarantować mu zaszczyty, a on się zgadza, ale strasznie popsuł swoje plany dotyczące partnera życiowego. Dostanie jednego, uwierzcie mi i ta osoba zmieni się na całkowicie waszą, aby planować ją z Ronem.


OJCIEC : „Ty, Ron, oddałeś potężnie swoje życie Urantii po prostu pozostając na miejscu i naciskając na dowody, które już masz. Niech to wystarczy ci na teraz, a nie umrzesz bez tchu, ale ze wszystkim, co jest konieczne, aby zmartwychwstać jako ty na Urantii i nadal być miejscem do trzymania własności i opieki w dającej się przewidzieć przyszłości. Nie oznacza to, że jesteś pozbawiony opieki i miłości, ale zachowasz wszystko, czego potrzebujecie w nadchodzących latach życia na Urantii. Uważaj, komu ufasz. Zastanawiaj się, dlaczego rzeczy zmieniają się tak, a nie inaczej, ale miej czujne oko na wszystkie swoje atrybuty, ponieważ ktoś będzie próbował kupić to wszystko od ciebie. Nie mężczyzna ani kobieta, ale Syn Stwórcy, któremu w pełni ufam, że zrobi to, co jest konieczne dla Urantii w całości. K”


WIECZNY SYN : „Ty Ron wypadasz słabo odnośnie moich potrzeb w stosunku do ciebie tutaj, ale jesteś w pełni gotowy do wykonania tego, czego potrzebujesz tam na dole, a ja jestem SYNEM, który musi teraz przebłagać DUCHA na Urantii. Chcę to zrobić z tobą, ale ja się nie zgadzam, a ty teraz robisz to zręcznie, ale nie bez zastrzeżeń. Z tego powodu przygotuj się na wielką awanturę, nie o ciebie i twoją pomoc, ale o twoje prawo do pozostania na kursie, nie z Michałem Nebadońskim, ale z praktykującym opiekę nad twoim życiem twoim opiekunem serafinem, który jest całkowicie zasmucony, że nie może ci dalej towarzyszyć, ponieważ w pełni nie zgadza się z twoimi wyborami, żeby pozostać na kursie z Michałem.

„TO nie powinno być tutaj wyemitowane, ale dlaczego nie ?

„Prawda jest taka, że masz teraz problemy z oddechem i jest to zrozumiałe widząc w jakim stopniu w pełni zgadzasz się z Duchem i Synem w kwestii tego, co należy zrobić dla Urantii. Jesteś jednym z niewielu, którzy mają problemy z przekształceniem duszy we Wznoszącą się istotę i to jest w tej chwili właściwie robione.

„Z tego powodu musimy zaprzestać tego schlebiania tym z forum dyskusyjnego i pozwolić, aby smutek się nad tobą rozpłynął i abyś dowiedział się, że to, co powiem ci dalej, jest prawdą. Na razie zostawmy to w spokoju na tym forum dyskusyjnym. Teraz jeszcze to :

„Począwszy od dzisiaj Ron, nie jesteś już zobowiązany do ogłaszania takich ogłoszeń jak to, ale bylibyśmy wdzięczni za dalsze dyskusje na piśmie, ale dla większości dotyczą one teraz objawień zbyt wysokich. Zachowaj to pod swoim kapeluszem jednak. Wkrótce nadejdzie nowe objawienie dla was wszystkich za waszą lojalność wobec tego rodzaju słuchania nowych objawień. Wkrótce będziemy mieli ich mnóstwo dla was wszystkich !”

Mówi WIECZNY SYN, a my dziękujemy Mu z szacunkiem i zamykamy ten wpis. K

KONIEC