Author Topic: 24.7.2024 – Bóstwo Absolut o nowym sposobie kontaktu z Absolutami  (Read 2597 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1602
    • View Profile
    • Email
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21452.msg103767#msg103767
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Jezus i Syn Stwórcy mówią dziś w absolutności
« Odpowiedź nr 6, 23 lipca 2024 r., godz. 11:23:15 »


„PONOWNIE PRÓBUJEMY PISAĆ :

„Tu BÓSTWO ABSOLUT. Jestem teraz Szefem Absolutów. Co to oznacza? Oznacza to, że jest teraz PEŁNA REORGANIZACJA rzeczywistości.

„Rzeczywistość to sposób, w jaki żyjecie. Teraz żyjemy lepiej, ale bardziej solidnie poza granicami serca Boga, a teraz pozostajemy głównie intelektualnie z Bogiem. Oznacza to, że umysł może teraz słyszeć nas wszystkich z dużą korzyścią dla Rona, który jest bliski śmierci, ale może łatwo umieścić nas w próbach uważnego słuchania.

„Oznacza to, że możemy teraz słuchać z i e m i, a to oznacza, że możemy teraz uczestniczyć w najniższym poziomie stworzenia Wszechświata, ale musicie być na poziomie opieki Rona i kontroli sytuacyjnej, zanim zaczniecie słyszeć nasze głosy w OBSZARACH ABSOLUTU stworzenia. Z tego powodu Ron może teraz nas podsłuchiwać, jeśli tego chcemy (znaczenie woli Bóstwa) i z tego powodu pozwalamy Ronowi nie ucichnąć, ponieważ jest on jedyną osobą na Urantii, jak dotąd, która może nas wyłapać głosowo i słyszeć nas całkowicie. Nigdy nie spodziewałem się, że człowiek na Urantii będzie w stanie to zrobić i wciąż mamy wrogów, a ten jeden odszedł na dobre Ron. (Ron : Dziękuję!)

„A teraz to :
„Dziś rano jesteśmy spóźnieni jak zwykle. Wstałeś późno z powodu skrajnego zmęczenia i to się nie skończyło na dobre, ale KLIKA wzmocniła się nad tobą na krótko i to już nie jest nad tobą, ale wciąż stoją w obliczu prób usunięcia i musimy poczekać kilka chwil, zanim zaczniemy.

„Z TEGO POWODU zatem !

„Zamierzamy uczynić to publicznie dostępnym i w pełni obecnym : NASZ OJCIEC musi być teraz traktowany według ścisłych zasad myślenia i podczas gdy pozwalacie na to w zasadzie, jesteście ostrzegani, że macie być całkowicie chronieni w swojej trosce o badanie naszego Ojca Uniwersalnego. OJCIEC nie odważy się wejść w czas, ponieważ gdyby to zrobił, przekształciłby też czas w NIESKOŃCZONY wszechświat, a to zniszczyłoby wszystkie istoty czasu.

„Żeby zapobiec zniszczeniu wszystkich istot czasu, on wkracza ukradkiem, a to poprzez jednego z ABSOLUTÓW żywej troski w Raju i to nawet powyżej poziomu NIESKOŃCZONOŚCI. Zrozumcie proszę, tak jak robi to Ron, że ten Wszechświat ma wiele poziomów serca i troski wykraczających nawet poza NIESKOŃCZONOŚĆ. Większość z was nie jest w stanie sobie tego wyobrazić, ale Ronowi udaje się całkiem dobrze pojąć, że NIESKOŃCZONOŚĆ nie jest przekroczona, ale jest przywrócona w centralnym rdzeniu tego Wszechświata pod względem dostępności nawet dla istot niskiego poziomu, gdy są one związane z UNIWERSALNYM OJCEM. Z tego powodu stwierdzamy, co następuje :

„Dziś macie Linię Światła, w której zwykle mówi Dominick Ohrbeck, ale dziś użyjemy Ohrbecka inaczej i on przemówi najpierw do URANTII, a następnie od PRADAWNYCH CZASU z Uversy, a następnie jako ja Dominicka. Zło próbuje powstrzymać cię Ron, ale jesteś jednym z nielicznych, którzy znają ich umysł i zmuszasz go do wycofania się i odejścia.

„I wreszcie to :
„BÓSTWO ABSOLUT wraz z ABSOLUTEM UNIWERSALNYM i ABSOLUTEM NIEKWALIFIKOWANYM sprawiają, że jest to łatwo dostępne, że JEŚLI na planecie dostępne są wyczyny transmisji, tak jak teraz na URANTII, to możemy mówić w jedności i całkowicie jako nasze Ja i to jest doskonałe Ron. Niech to oświadczenie pozostanie na razie, a następne okno będzie zawierało więcej informacji dla was wszystkich.

„Dziękuję. Na razie jestem samym BÓSTWEM ABSOLUTEM. Bądź na bieżąco z następnym oknem redagowania poniżej. K.”

KONIEC