Author Topic: 1.8.2024 – W ten sposób spokój nigdy nie nadejdzie  (Read 2282 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
1.8.2024 – W ten sposób spokój nigdy nie nadejdzie
« on: August 01, 2024, 12:32:22 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21496.msg103819#msg103819
Podał : Rene A Duran, członek bohater
Kategoria / Temat : LIGHTLINE PO HISZPAŃSKU DLA WSZYSTKICH / W TEN SPOSÓB SPOKÓJ NIGDY NIE NADEJDZIE
« 31 lipca 2024 r., godz. 23:29:13 »

Grupa 11:21 - Przekazywanie prawd, Phoenix, Arizona

W TEN SPOSÓB SPOKÓJ NIGDY NIE NADEJDZIE

Od Ojca Wszechświata
Przekazujący : Louis
Salwador, 31 lipca 2024 r., godz. 22:16


Ojciec Wszechświata :
"Istotnie JAM JEST wasz Ojciec Uniwersalny z nowym przesłaniem dla wszystkich moich dzieci z Urantii, które muszą być poinformowane o tym, co się dzieje tutaj, po drugiej stronie zasłony, gdzie podejmowane są bardzo ważne decyzje odnośnie tego, co się dzieje w różnych światach. Teraz więcej uwagi poświęca się waszej planecie, ponieważ to tu zdarzają się bardzo godne ubolewania przypadki, gdzie okrucieństwa, które wam się przytrafiają, nie mają nazwy. Wszystko to jest spowodowane ambicją człowieka, który nie ma spokoju w swoim sercu i zawsze chce więcej."

"W ten sposób spokój nigdy nie przyjdzie do waszego życia. Myślicie tylko o niszczeniu, nie wymyślacie korzyści dla waszej planety. Co za istoty rodzą się w waszym świecie. Jesteście chorzy, najgorszym złem jest chciwość. Pragnienie władzy jest czymś, co nie ma końca, a zatem nigdy nie znajdziecie zbawienia. To słowo przychodzi, gdy dajecie mu miejsce, aby mieć miłość w swoim sercu, bo to jest klucz, ale żeby tak się stało, w tych rządach jest bardzo daleko, ponieważ tylko nienawiść jest tym, co rządzi w waszych sercach, więc nie może być pokoju ani harmonii. Potrzebna jest bardzo głęboka i radykalna zmiana."

"Jeśli jednak nie podejmiecie tego super wysiłku, to nigdy nie będziecie mieli pokoju. Zawsze będziecie żyli w niepokoju i w wielu nieszczęściach. To nie jest rodzaj życia, jakiego chcę dla moich dzieci. Jestem waszym Ojcem Uniwersalnym i chcę tego, co najlepsze dla każdego z was, ale jest to dla was zupełnie niemożliwe, ponieważ nie myślicie o swoim Stwórcy, nie wiecie, dlaczego tu jesteście. Błąkacie się bez celu, wszyscy jesteście w tej samej łodzi bez kontroli, szukając otchłani, która na was czeka. Musi się pojawić Kapitan i przejąć ster, a będzie nim mój ukochany nauczyciel Jezus z Nazaretu, który przyjdzie na ratunek. Już wkrótce będziecie mieli tę postać spełniającą swoją obietnicę, którą złożył ponad 2000 lat temu."

"Konieczne jest tylko, żeby w waszym świecie zapanował pokój, aby mógł się pojawić i stać się widoczny dla ogromnej większości tych, którzy na niego czekają z sercem czystym od zła. Ten dzień nadejdzie bardzo szybko. Proszę was tylko o odrobinę spokoju i wierność jego naukom.Tego On właśnie chce, żebyście byli posłuszni, abyście służyli mu z Miłością. To słowo odeszło daleko, ale nadszedł czas, żeby powróciło i żeby porzucić nienawiść. To wszystko na dziś. Wucofuję się. Dobrego dnia."

Koniec

Louis