Author Topic: 9.8.2024 – Linia Światła z 6.8.2024 r.  (Read 1865 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
9.8.2024 – Linia Światła z 6.8.2024 r.
« on: August 09, 2024, 08:54:59 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21514.msg103868#msg103868
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / ARTHURA : Lightline z wtorku 6.8.2024 r.
« Odpowiedź nr 3, 8 sierpnia 2024 r., godz. 11:09:10 »

(Urywki z transkrypcji)



Mondżoronson :
Misja Magisterska działa teraz po cichu i w tle. Co przez to rozumiemy ? Oznacza to, że nie będziemy pokazywać żadnych fizycznych form, przynajmniej na początku. Wskazaliśmy, że sama Misja Magisterska powoli staje się okrojona, nie z powodu Michała, ale dlatego, że Ojciec poprosił nas, żebyśmy ją spowolnili i kiedy wejdziemy na Urantię, żebyśmy mieli wiele do powiedzenia i mogli ją kontynuować przez długi czas.

Więc to, co zrobiliśmy, to przeciąganie. Nie robimy wszystkiego od razu, ale robimy to powoli, jakbyśmy stali w kolejce. Stanie się to dla was oczywiste, gdy Ron napisze wpis na kolejny dzień, co często robi rano i my wyjaśnimy grupie, co się dzieje, co robimy i dlaczego jest to okrojone. Chcę, żebyś zrozumiał, Ron, że najwyraźniej jesteś dostępny za każdym razem, gdy jesteś na Lightline, ale jesteś szczęśliwy mogąc stać z tyłu i pozwolić innym przekazywać. Oni potrzebują doświadczenia, ty nie, ale ty masz głęboką wiedzę, której nie ma nikt inny. Z tego powodu dziękuję ci za uczestnictwo.


Melchizedek Machiwenta :
Jesteś genialnym sprzedawcą tego, co chcę ci powiedzieć. Kiedy wszyscy próbujecie robić to, co robi Dominick, co robi Elise i reszta z nich, musicie zrozumieć, że Ron nigdy nie wie, podobnie jak inni, co należy powiedzieć. Ronowi to nie przeszkadza. Nie przeszkadza Elise, Dominickowi i innym, ale trzeba się do tego przyzwyczaić. Potrzebuję więcej przekazujących, proszę. Potrzebuję jeszcze sześciu. Chcę, żebyście napisali do Rona i powiedzieli o tym, co robicie, co próbujecie zrobić i jak waszym zdaniem powinno się to robić. Jeśli naprawdę posłuchacie, Ron może wam zapewnić przekazywanie w ciągu pięciu dni, w niektórych przypadkach w pięć godzin.

Teraz chcę, żebyście zrozumieli dlaczego. Jest to jedyny sposób, w jaki obecnie możemy komunikować się z waszą grupą ludzi na Urantii. Zwykłe procesy pojawienia się i mówienia są teraz natychmiast odrzucane. Nie wiemy dlaczego, ale Ron jest najlepszym przekazującym na tej planecie. Doszedł do tego poprzez praktykę, praktykę i praktykę. Potrzebujemy was, jeśli możecie to zrobić, żebyście ćwiczyli i ćwiczyli, ćwiczyli, a potem użyjemy was do tych Linii Światła. Napiszcie do Rona, on jest zawsze gotowy do pomocy, szczególnie nowym przekazującym. On wam pomoże, jeśli to w ogóle możliwe.


Dominick :
A jeśli chcecie się skontaktować z Ronem, możecie to zrobić na forum lub na jego e-mail, który jest : aronolac@comcast.net


(Wciąż czekamy na pierwszego przekazującego w języku polskim na tym forum.)
« Last Edit: August 09, 2024, 08:59:23 am by Andre_P »