Author Topic: 1.10.2024 – Nowe wiadomości o wszechświecie  (Read 467 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1625
    • View Profile
    • Email
1.10.2024 – Nowe wiadomości o wszechświecie
« on: October 01, 2024, 07:00:37 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21612.msg104128#msg104128
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / NOWY REŻIM JEST TUTAJ
« Odpowiedź nr 1, 30 września 2024 r., godz. 13:04:42 »


To znowu Ron na temat Nowego Reżimu, który obecnie panuje na Urantii, a którego większość z was nie jest świadoma. Chcę zwrócić na to waszą uwagę i skomentować nieco to, co dzieje się teraz na Urantii.

My po tej stronie zasłony mamy niewielką szansę usłyszeć i zobaczyć, co Bóstwa robią, aby poprawić nasze materialne życie. Rzeczywistość materialna jest ostatnią rzeczywistością, którą Ojciec stworzył do życia. Zawiera planety, gwiazdy, asteroidy i całą serię anomalii, których wy i ja nigdy nie widzieliśmy, ale istnieją one poza naszym układem słonecznym, a nawet poza naszą galaktyką. Ze względów państwowych nie wspominam o tym, czym są niektóre z tych niezwykłych materiałów, ale wiemy, że niektóre niezwykłe materiały istnieją wewnątrz naszej własnej galaktyki, a jednym z nich jest cement znany jako „klej plastatoidalny”.

Klej plastatoidalny
Powiedziano mi, że ten klej, zwany plastatoidalnym, jest tak mocny, że pęka tylko pod ekstremalnym ciśnieniem. Mówią mi, że potrzeba 14 000 tysięcy bezpośredniego nacisku, żeby oderwać go na tyle, żeby usunąć wszystko, co jest trzymane przez plastatoidalny cement i klej. Jedną rzeczą, której należy przestrzegać podczas korzystania z kleju plastatoidalnego, jest upewnienie się, że nie złapiesz żadnego ubrania za jego pomocą, ponieważ zje on każdy materiał, którego używasz. Na przykład na światach rezydencji koszulka, którą nosisz jako mieszkaniec światów-mieszkań, jest wykonana z długich włókien czegoś, co nazywa się „tkaniną egzaminatorów”.

Tkanina egzaminatorów
Tkanina ta jest wykonana z około miliona par gluonów, produkowana w jednostkach produkcyjnych na pierwszym świecie-mieszkaniu. Fabryka ta produkuje około 3 (trzech) milionów jardów materiału dziennie, żeby ubrać wszystkich przybyszów do pierwszego świata-mieszkania. Wy, którzy to czytacie, kiedy umrzecie na Urantii, opuścicie Urantię i seraficznym (anielskim) transportem dotrzecie do światów-mieszkań w około sześć godzin po swojej śmierci. Ta odległość jest astronomiczna, ale niewielka w porównaniu z odległością do centralnego skupiska Nebadonu, do którego należy wasza część Wszechświata.

Dla waszej informacji, kiedy umieracie, zostajecie przetransportowani do najłatwiejszego klastra świata-mieszkania, który znajduje się najbliżej was. Każde skupisko światów-mieszkań zawiera ponad 653 (sześćset pięćdziesiąt trzy) planety, a każda z tych planet jest przeznaczona dla określonej grupy lub rodzaju istot, które żyją w tej części wszechświata.

Nasza planeta, którą w duchu nazywamy Urantią, znajduje się w regionie Wintershire.
Region Wintershire naszego Wszechświata został tak nazwany nie przez Chrystusa Michała, ale przez zaginioną MATKĘ-DUCHA. Dla tych, którzy nie pamiętają Matki Ducha, była ona Bóstwem, które współżyło z Michałem Nebadońskim we wczesnych dniach Wszechświata Lokalnego Nebadonu,

W roku 2010 opuściła ona wszechświat lokalny i obecnie przebywa we wszechświecie Havona, który jest prekursorem rajskiego systemu życia i znajduje się bezpośrednio obok Rajskiego Uzupełnienia.

Rajskie uzupełnienie jest zakresem odległości pomiędzy wewnętrznym kręgiem światów-mieszkań, które otaczają Raj i jest uzupełnieniem przestrzeni i bezczasu, który nakłada tam swój rodzaj przestrzeni w pobliżu samego Raju. Raj nie znajduje się w przestrzeni, ale posiada otaczające go planety komplementarne, takie jak zbiór planet, o którym teraz mówimy.

Region Wintershire znajduje się w pobliżu Raju, a odległość jest tak duża, że nie przekłada się na żadną znaną jednostkę.

Ostatnią znaną osobą, która przeleciała przez region Wintershire, był GRANDFONDA, a Grandfonda jest stałym pierwszym i pierwotnym śmiertelnikiem, który kiedykolwiek przeniknął do Raju jako domu. Obecnie śmiertelnicy tradycyjnie wybierają swoje domy na planecie sąsiadującej z Rajem, zwanej Sonarington, ale planeta ta jest tak tajna, że nikt obecnie o niej nie mówi, ponieważ zawiera ona znaną reprezentację przykładów ludzkiego życia w całym wszechświecie i jest niedostępna nawet dla Możnych Posłańców, niegdysiejszych ludzi.

Wreszcie region WINTERSHIRE jest teraz tak tajny, że nawet transporty zabierające śmiertelników do Raju omijają go z obawy przed ujawnieniem super tajnych rzeczy, które się tam dzieją. Zostawiamy go teraz w spokoju.

Ostatnią rzeczą, którą wspomnę o regionie Wintershire wokół obwodu Raju pełnego tajnych planet - Region Wintershire jest teraz przypisany do ciebie Ron jako twój dom w przyszłości, ponieważ jesteś jednym z przyszłych mieszkańców planety, gdy będziesz wystarczająco dojrzały, aby studiować istoty plazmowe.

ISTOTY PLAZMOWE
Jedną z najbardziej tajnych prób, jakie kiedykolwiek trochę poznacie, jest eksperyment z ISTOTAMI PLAZMOWYMI prowadzony na wewnętrznych planetach otaczających Wyspę Raj. Nie wiem nic więcej niż to, co opisałem tutaj i Ron, ty się zastanawiasz, dlaczego w ogóle rzuciłem tę nazwę, ale ty Ron jesteś prawdopodobnym kandydatem do tajnej Wyspy i możesz zostać usunięty ze zwykłego wszechświata na wczesnym etapie studiów w światach-mieszkaniach, żeby podróżować na planetę zwaną nie SERAPHINGTON, lecz (zwaną) SERAPHONON, oddzielną kolekcję planet w tym regionie, wykorzystywaną do przeprowadzania eksperymentów z niezwykłymi istotami ludzkimi.

ZAMYKAMY teraz ten przekaz i mamy nadzieję, że spotka się on z aprobatą naszego OJCA W RAJU.

KONIEC