Author Topic: 1.10.2024 - Melchizedek Machiwenta przedstawia plan  (Read 538 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1625
    • View Profile
    • Email
1.10.2024 - Melchizedek Machiwenta przedstawia plan
« on: October 01, 2024, 09:42:26 am »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21639.msg104131#msg104131
Napis : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 30 września 2024 r., godz. 21:06:32 »

(Jeden urywek)


Melchizedek Machiwenta :
Dobry wieczór wam i innym po tej stronie globu i dobrego dnia wszystkim po drugiej stronie. Jestem Melchizedek Machiwenta. Myślę, że mówię szeroko do tej samej grupy, która zebrała się tutaj na niedzielnej Lightline z Ronem Besserem. Cieszę się, że widzę was wszystkich z powrotem. Jesteście szczęśliwi, trochę zdezorientowani, może po niedzieli, a może też trochę podejrzliwi, po tak wielu zmianach, które zostały ogłoszone na przestrzeni lat, miesięcy i dni, ale wiemy jedno, musimy odesłać klikę do domu, co oznacza, że powinni zostać wyeliminowani i wielu z nich zostało już wyeliminowanych, ale potajemnie ukrywają się w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach i pojawiają się niespodziewanie.

Mamy jednak najpotężniejsze siły, których używamy przeciwko nim i wkrótce zostaną oni oczyszczeni, ponieważ Nasza praca jest gotowa do ponownego poważnego rozpoczęcia, kiedy zaczniemy z pełną mocą, jak mamy nadzieję zobaczyć za chwilę. Wielu, często Melchizedeków, ponownie zajęło swoje miejsca na Urantii i dokładnie wiedzą, co należy zrobić w pierwszej kolejności, a co należy odłożyć na później, aby się temu przyjrzeć. My, Melchizedekowie, wszyscy mamy Nasze własne plany, ale pojawiło się wiele rzeczy, które również wymagają Naszej uwagi, a wszystko to musi być zrobione w uporządkowany sposób, żebyśmy mogli być pewni, że podchodzimy do Urantii i jej mieszkańców dobrze i z najlepszymi intencjami, bo nawet boskie pojawienie się będzie zupełnie inne i wykraczające poza wasze oczekiwania.

Doszliśmy do wniosku, że każda osoba na tej planecie będzie musiała wiedzieć o obecności Boga na Ziemi oraz o tym, że planeta jest odwiedzana i prowadzona przez niebiańskie istoty, których imiona słyszeliście od tysięcy lat, ale trudno wam się z nimi skonfrontować i zaakceptować jako rzeczywistość. Prawda jest taka, że jest to rzeczywistość, z którą człowiek będzie musiał się zmierzyć, a My poinformujemy każdy naród o naszej obecności i powiemy im w odpowiednim czasie, co pociąga za sobą nasza misja. Cóż, z pewnością niektórzy z waszych przywódców i władców z pewnością będą gwałtownie się sprzeciwiać, ale My mamy Nasze metody podejścia do każdej osobowości i każdego narodu, kultury i jej wierzeń i nigdy nie będziemy przeszkadzać ludziom w ich szczerej wierze, która oddaje hołd Stwórcy, jedynemu prawdziwemu Bogu i Stwórcy wszystkiego.

Jestem Melchizedek Machiwenta. Chcemy, żebyście pozostali spokojni i nie mówili o rzeczach, które słyszycie lub czytacie, ponieważ czas wszystko rozwinie, a ludzie oswoją się z nowymi sytuacjami, nabiorą większej pewności siebie i uwierzą w to, co się dzieje w miarę upływu dni i kiedy zobaczą i usłyszą to, co przynosimy w tych misjach, które oczywiście są dla was bardzo dziwne, a nawet mogą być nieco niewygodne dla mieszkańców Urantii, którzy nie są przyzwyczajeni do jakiegokolwiek kontaktu lub ingerencji Ducha.

Jestem Melchizedek Machiwenta. Jestem odpowiedzialny za Melchizedeków obecnych na waszej planecie i mogę wam powiedzieć, że jesteśmy dużą, bardzo doświadczoną grupą, wraz z setkami naszych pracowników dla każdego z Melchizedeków, którzy pracują dla misji Michała i wielu innych zadań, które musimy wykonać na Urantii, planecie, tak, planecie, na której wszystko jest inne i nigdy nie jest łatwe. Bądź na bieżąco z forum dyskusyjnym i tym, co zostanie ogłoszone w nadchodzących dniach, a raczej tygodniach. Ron Besser zawsze będzie tym, który ogłasza wiadomości lub inne wydarzenia. Bądźcie więc czujni i bądźcie na bieżąco. To na razie Melchizedek Machiwenta i dziękuję wam wszystkim.