Author Topic: 4.10.2024 – Ojciec mówi o nas na Urantii  (Read 433 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1625
    • View Profile
    • Email
4.10.2024 – Ojciec mówi o nas na Urantii
« on: October 04, 2024, 12:43:44 pm »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21639.msg104131#msg104131
Napis : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 30 września 2024 r., godz. 21:06:32 »

(Ostatni urywek)


Ojciec Wszechświata :
Tu Ojciec. Przychodzę do was, żeby uświadomić wam, że w Moim wszechświecie istnieje ogromna moc, która działa na rzecz rozwoju stworzenia na zawsze i dla wszystkich, na których można polegać i zwracać się do nich z ufnością w obecnych i przyszłych sytuacjach, gdy żyjecie swoim życiem na tej planecie lub zaczynacie podróżować przez wszechświaty, które stworzyłem, aby dzielić się z wieloma istotami, które wszystkie są Moimi dziećmi, żyjącymi w królestwach czasu i przestrzeni. Jestem Ojcem, Źródłem wszystkich was. Nie ma nikogo innego. Jestem i będę na zawsze. Jestem Źródłem. Jestem Centrum. Jestem Całością. Nie ma niczego beze Mnie i nie będzie niczego beze Mnie w stworzonych wszechświatach i poza nimi, w rozległych królestwach, które istnieją tam, gdzie nikt nie idzie, dopóki nie otworzę ich dla was.

Zachowajcie waszą wiarę i nigdy nie traćcie skupienia na Mnie, ponieważ wasze życie jest w Moich rękach, a Ja będę trzymał was blisko Mnie. Będę was chronił i prowadził i wyślę wam Moich pomocników, żeby wam wskazali drogę do bycia ze Mną na zawsze. Jestem waszym Ojcem. Nie zapominajcie o tym. To jest Ojciec. Służycie Mi dobrze, wy wszyscy. Chcę, abyście byli dobrzy dla siebie i dla innych, którzy potrzebują dziś waszej uwagi. Jest tak wielu samotnych ludzi, którzy zaczynają dzień w samotności, pragną towarzystwa, osoby, z którą mogą porozmawiać lub kogoś, kto po prostu się troszczy. Nie musicie podróżować do tych, którzy są ofiarami wojen i katastrof. Oni mieszkają zbyt daleko od was. Pamiętajcie o nich w swoich modlitwach, ale szukajcie ludzi wokół siebie, sąsiada lub zapomnianego przyjaciela. Wszyscy jesteście ludźmi. Potrzebujecie siebie nawzajem. Zostaliście stworzeni, żeby tworzyć społeczeństwo, żeby troszczyć się o siebie nawzajem i kochać się, żeby stworzyć świat pokoju, w którym każde z Moich dzieci może wyrosnąć na mężczyznę lub kobietę, którzy Mnie znają, którzy odnajdują prawdę i swobodnie dzielą się wszystkim, co zostało im dane.

Wasz świat, materialne stworzenie cierpi i ludzie na nim. Był stale upośledzony i prawie osiągnął koniec tego, co może zaoferować swoim mieszkańcom, a teraz jest prawie niemożliwe, żeby rozszerzył swoje piękno i zaoferował wspaniałe doświadczenia ciągłych możliwości pełnego i bogatego życia. Zamiast tego planeta i jej mieszkańcy cierpią z powodu wojen, ucisku i ubóstwa, tak wyraźnie obecnych w różnych częściach jej powierzchni, gdzie jej piękno zostało jej odebrane poprzez wysuszenie jej, wydobywanie jej płynów, wycinanie jej pięknych lasów, żeby zrobić miejsce dla suchej ziemi, gdzie zyski ze sprzedaży jej drzew znikają w kieszeniach nielicznych, niezależnie od tego, co stanie się z planetą w jej atmosferze.

Jestem waszym Ojcem. Jestem waszym Ojcem Uniwersalnym i proszę was, żebyście pozwolili swojemu sercu mówić za was. Wchodźcie do wnętrza i szukajcie Mnie, a odkryjecie, kim możecie być. Nie zapominajcie o Mnie ani o żadnym z Moich dzieci, ponieważ wszystkie one potrzebują zdrowia i szczęścia, żeby móc Mnie odnaleźć i Mi służyć. Wszyscy mają prawo cieszyć się tą piękną planetą i wszyscy mają obowiązek pracować nad rozwojem i spełnieniem swoich dusz i duszy planety, na której znajdują swoje istnienie. Jestem Ojcem Wszechświata. Mówię tutaj do wszystkich, którzy mają uszy do słuchania, ale wy żyjecie w świecie, w którym koncepcja niebiańskiego Ojca zniknęła tak dalece, że większość na tym świecie nawet nie wie, że istnieję.

Ten czas jest czasem poszukiwania prawdy, która została utracona w mocy waszych kościołów, które próbowały czcić Boga, ale zapomniały, kto jest naprawdę reprezentowany za rytuałami i zwyczajami kongregacji, która działa tylko dla swoich przywódców, ale niewiele daje swoim wyznawcom w wierze. Jestem waszym Bogiem Ojcem i zawsze nim będę, z kościołem czy bez niego. Wiara i wiedza o Mojej istocie jest ukryta w duszy każdego człowieka i każdy, kto pragnie być ze Mną, nauczy się szukać Mnie w swoim własnym sercu i będzie wiedział, jak wyrazić swoją miłość do Mnie i do ludzi, którzy żyją i pracują dla Ojca, aby Bóg był zakotwiczony w sercu człowiek

Na ziemi pojawi się więcej światła, gdy ludzie zaczną zdawać sobie sprawę, że wszystko jest Jednym, we Mnie i przeze Mnie i doświadczą tego boskiego połączenia. Nie będą już nienawidzić ani zazdrościć sobie nawzajem, a wojny staną się przeszłością. Prymitywne zachowanie zostanie zastąpione ich dobrą wolą w łączeniu ludzi i promowaniu współpracy i jedności wśród wszystkich ludzi ze wszystkich narodów. Jestem waszym Ojcem, waszym Ojcem Uniwersalnym. Proszę, pochylcie przede mną głowy. Jestem Ojcem, Źródłem stworzenia. Wszystko ma swój początek we Mnie i zawsze będzie do Mnie powracać. Jestem waszym Ojcem. Błogosławię was, Moje drogie dzieci.