Author Topic: 13.7.2024 – Misja na Urantii i Plejady  (Read 3165 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1602
    • View Profile
    • Email
13.7.2024 – Misja na Urantii i Plejady
« on: July 13, 2024, 13:42:21 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21436.msg103709#msg103709
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / MISJA NA URANTII I OBAWY PLEJAD – CZĘŚĆ 1
« 12 lipca 2024 r., godz. 11:52:51 »


Część I - Obawy Plejad
Najpierw Mniejsze Obawy, a następnie Plejady mają coś do powiedzenia - jest to niekompletna część I.
Część II nie jest jeszcze przygotowana i może nigdy nie zostać ujawniona. . . .
Michał Nebadoński
Bóstwo Absolut
Ojciec Wszechświata
Przekazujący : Ron Besser
12 lipca 2024 r.

Dla tych, którzy zastanawiają się nad Liniami Światła prawdopodobnie na piątek, dziś 12 lipca, niemożliwe jest obecnie wiedzieć, jaki harmonogram mamy do przekazania.

Michał Nebadoński zastanawiał się nad sytuacją na Urantii. Rozumiecie, że my jako grupa musimy wziąć pod uwagę to, co Urantia robi wśród państw narodowych i ogólnie ludzi na planecie, aby nawiązać dobry kontakt i mieć pojęcie, CO Michał Nebadoński chce zrobić. Ten e-mail najbardziej zajmuje się tym, co Syn Stwórcy chce powiedzieć o ogólnych warunkach panujących obecnie na tej planecie zwanej Urantią przez niebiańskie zastępy.


WARUNKI PANUJĄCE NA URANTII (12 LIPCA 2024 r.)

"Ten raport jest sporządzony w zwykłym formacie, ale jest również sporządzony tak, aby niektórzy członkowie stolic morontialnych mogli go również przeczytać, żeby studenci starej Księgi Urantii mogli zebrać stwierdzenia o swojej sferze domowej :

"Jesteśmy całkiem pewni, że Ron zawodzi tylko na tyle, żeby cieszyć się tą prezentacją i jesteśmy pewni, że tylko na tyle, żeby wyszczególnić fakt, że ten przekazujący nie przepuszcza wystarczających rodzajów informacji, żeby zachęcić byłych podopiecznych Żandarma Wszechświata, żeby w pełni bawić się naturalnym stanem niektórych państw-miast, który będzie podawany w całości. Zatem podajemy :

1 - Nie ma nic do powiedzenia na temat Azji Południowo-Wschodniej, czego byście już nie wiedzieli. Resztę świata można podsumować następująco :

2 - Azja Południowo-Wschodnia - status quo pozostaje bez zmian.

3 - Stany Zjednoczone : Sąd Najwyższy USA prawdopodobnie orzeknie, że nie ma takiego prawa, które określałoby sprawiedliwość wszechświata w kwestii tego, co należy zrobić z nierozsądną proklamacją Donalda Trumpa dzisiejszego ranka (12 lipca 2024 r.), że on sam określi skuteczność tego, kto i ile na całym świecie jest winien USA za jego nijaki pogląd, że może rządzić oceanami. Jest to tak niezwykle niebezpieczne, że nie możemy przewidzieć, co się stanie, jeśli USA będą nalegać na to nawet z sojusznikami;

4 - Niewiele jest informacji na temat UE (Unii Europejskiej), a w związku z tym Czechy i Polska milczą na temat nabycia przez niektóre państwa w UE w drodze sprzedaży F16 niektórym państwom członkowskim, które chcą podzielić się nimi z Ukrainą.

Stany Zjednoczone nie chcą sprzedawać F16 wojującym w Europie lub na Bliskim Wschodzie, ponieważ są one tak śmiercionośne, że nikt nie odważy się do nich zbliżyć z wrogimi zamiarami.

5 - Ukraina nie ma zamiaru grać fair z tymi samolotami, a USA ostrzegły Rosję i Polskę, że nie mają zamiaru wchodzić w poglądy Europy odnośnie wojny na Ukrainie. Wszelkie działania wojenne muszą odbywać się w UE lub z jej terytorium. Postrzegamy to jako "Dzięki Bogu!". Tak stwierdził niedawno sekretarz stanu;

6 - Stany Zjednoczone są pięćsetfuntowym kanarkiem w kopalni węgla. Oznacza to, że jeśli zostaną w jakikolwiek sposób skrzywdzone, to będą konsekwencje, a Rosja i Chiny dadzą im szerokie pole manewru, jednak niebezpieczeństwo polega na uruchomieniu porozumień podpisanych między USA i UE w sprawie zobowiązań obronnych. Rosja doskonale zdaje sobie sprawę, że USA i Polska mają taki podpisany dokument, który został uchylony głównie przez Polskę, która stała się częścią UE.

7 - Ostatnim śladem zobowiązań UE wobec Stanów Zjednoczonych jest Wielka Brytania, a ponieważ Wielka Brytania jest obecnie usunięta z UE, nie ma już dzisiaj potrzeby martwić się o to zobowiązanie wobec Wielkiej Brytanii.

8 - Wreszcie, to NIE jest ostatni raport tego rodzaju. Ronald Besser jest niezbędny do ich utrzymania. Jesteśmy jednak poinformowani, że stoi w obliczu trudnych dwóch lub trzech dni i musimy doradzić wszystkim, że jeśli nie sporządzi więcej międzynarodowych raportów dotyczących warunków państwowych Unii Europejskiej (UE), to nie dotrzymamy naszych zobowiązań nie tylko wobec Rona, ale wobec was wszystkich.

Z tego powodu oświadczamy Ronowi Besserowi i reszcie z was, że nie należymy do UE ani innych państw, ale jesteśmy Plejadami.



PLEJADY jako uzgadniający państwa na Urantii
"Jestem MICHAŁ NEBADOŃSKI, a Ron jest tak samo zaskoczony jak ja.

"Ze względów państwowych, proszę, Ron : ustąp na chwilę, dopóki nie dowiem się, co to za nowy głos. Myślałem, że to mój własny raport "Departamentu Stanu", ale najwyraźniej tak nie jest.

"Chcemy zapytać, w jaki sposób Plejady są tutaj zaangażowane ?


PLEIADY ODPOWIADAJĄ :
"W szczególności jako przyjaciele Stanów Zjednoczonych, Wasza Wysokość.


MICHAŁ NEBADOŃSKI odpowiada :
"Ron, masz całkowitą rację. Plejady są spoza tego wszechświata. Jestem szczególnie zainteresowany twoją opinią na ten temat.

Ron Besser : Dziękuję bardzo Michale Nebadoński, odpowiem szybko :



OJCIEC WSZECHŚWIATA odpowiada pierwszy :

"Jestem konsekwentnie ważny w tym rozwoju.

"Jestem OJCEM WSZECHŚWIATA i wszystkie wzajemne rozmowy są dla mnie bardzo ważne. Ron, czujesz się szorstki i opiekuńczy, ale musisz doprowadzić to do końca :

1 - JAKO OJCIEC, nalegam na otrzymanie informacji, dlaczego Ron otrzymuje taką wiadomość, skoro nigdy nie zostałem poinformowany o zamiarze PLEJAD, żeby kiedykolwiek rozmawiać lub mówić tak, jak to zrobili tutaj.

2 - Ronald L. Besser jest przydzielonym przekazującym i nie należy do Misji na planecie Urantia z Konstelacji Satanii w pobliżu granicy Nebadonu z Pierwszym Poziomem Przestrzeni Zewnętrznej pod względem geograficznym. Drugi Poziom Przestrzeni Zewnętrznej nie jest w ogóle operacyjny, ale zawiera kilka ważnych Konstelacji, na które patrzymy jako warunkujące dla życia, zanim PIERWSZY Poziom PRZESTRZENI ZEWNĘTRZNEJ będzie kiedykolwiek działał
- - - - - -
(Tu Ron : Myślę, że to oznacza, że Ojciec utrzymuje pewien rozwój planet na pierwszym poziomie przestrzeni zewnętrznej jako wstępny warunek dla wszelkiego innego życia, które ma tam powstać i reprezentuje organizację dla ustanowienia pierwszego z Synów Stwórcy, aby otworzyć pierwszy poziom Przestrzeni Zewnętrznej dla ustanowienia tam życia. Pozostawiam to mówcom do dalszych opisów.)
- - - - - - - -
Mówi OJCIEC : "Masz rację Ron, a resztę pozostaw Mnie, abym określił zainteresowanie Plejad w sferze Urantii.


Mówi BÓSTWO ABSOLUT :
"Ty Ron jesteś niezwykle ostrożny z tym, ponieważ jest to zupełnie nowy precedens dla twojego poglądu i musisz się upewnić, że raportujesz to poprawnie. Jestem BÓSTWO ABSOLUT i wiem, że ty wiesz, kim jestem, ale większość czytających to jest słabymi czytelnikami Księgi Urantii (z wyjątkiem niewielu) i należy zdecydować, jak ważne są Plejady dla informowania Urantii w taki sposób.

"Jeszcze TEGO NIE ROZSTRZYGAM, ale Plejady podjęły niezwykły krok, aby zwrócić się do Rona nawskroś w ten sposób, a to tylko dowodzi, że Ron jest wyjątkowym nośnikiem zaufania i troski o URANTIĘ i MICHAŁ NEBADOŃSKI pozwolił na eskalację tego oświadczenia w zwykły sposób do tego stopnia. Ron, zakończ to natychmiast.

Ron Besser : Oczywiście kończę teraz zgodnie z rozkazem. Dziękuję.

(Jeśli jest coś więcej, wydrukuję to dla czytelników, kiedy będę mógł Ron. MICHAŁ NEBADOŃSKI. Jestem tak samo zainteresowany jak Ron tą kłótnią naprawdę o nic, ale jest to dla mnie również nowy precedens. Dziękuję. MICHAŁ NEBADOŃSKI)

K