Author Topic: 24.7.2024 – Mówi Absolut Uniwersalny w żałobie  (Read 2586 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1602
    • View Profile
    • Email
24.7.2024 – Mówi Absolut Uniwersalny w żałobie
« on: July 24, 2024, 10:16:25 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21452.msg103766#msg103766
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Jezus i Syn Stwórcy mówią dziś w absolutności
« Odpowiedź nr 5, 23 lipca 2024 r., godz. 11:02:30 »


Moses, masz rację, Absolut Uniwersalny rzadko mówi do kogokolwiek. Do nas wszystkich mówi tak :
„Tu ABSOLUT UNIWERSALNY. Chociaż Ron może być na ostatnich nogach, to Ja jestem pełen wigoru i satysfakcjonującej komunikacji, żeby z łatwością przemówić teraz do was wszystkich. Bóstwo Absolut to jedno, ale ja jestem czymś zupełnie innym. Z tego powodu jestem pewien, że Ron przetrwa wystarczająco długo, żeby przekazać tę wiadomość wam wszystkim :


„Tu BÓSTWO ABSOLUT, RON. Z tego powodu Absolut Uniwersalny odmeldowuje się szczególnie od ciebie. Ty Ron, wplatasz swoją ostatnią solową sesję w pojedynkę, ponieważ jesteś teraz wystarczająco dorosły, żeby się odsunąć i pozwolić Mi zasygnalizować, że ABSOLUT UNIWERSALNY to teraz dla mnie rodzina i jest gotowy mówić do was wszystkich, jednak odsuń się i pozwól Mi najpierw powiedzieć to do was wszystkich :

„ABSOLUT UNIWERSALNY jest gotowy dobrze mówić, ale musi słuchać UNIWERSALNEGO OJCA WSZECHŚWIATA, który mówi tak :

„Absolut Uniwersalny nie jest łatwo słyszany przez nikogo, chyba że jest pewien, że nie ma nic poza dobrą wolą skierowaną przez przekazującego. W tym przypadku Ron reprezentuje wśród ludzkości pierwszy i jedyny raz, kiedy człowiek usłyszał go kiedykolwiek. Wkrótce zostanie on przeniesiony do Światów-Mieszkań, ale ma w sobie tylko dobrą wolę i tego właśnie wymaga Absolut Uniwersalny. Bądź pewien Ron, że jesteś słuchany cicho i dobrze i nienawidzisz myśli o umieraniu, ale jesteś jednym z niewielu na Urantii, którzy rozumieją, że JA, ABSOLUT UNIWERSALNY wymagam uważnego słuchania.


„ABSOLUT UNIWERSALNY mówi teraz do was wszystkich : Nie troszczcie się o mnie, ale troszczcie się o siebie nawzajem na Urantii, ponieważ cały bałagan związany z usunięciem Księcia Planetarnego nie jest w prawdzie, ALE są pewne doniesienia, że MELCHIZEDEK MANTUTIA jest uhonorowany słusznie i dobrze i nic takiego się nie stało. Istnieje jednak złośliwa klika i nie mówię tego łatwo Ron, ale proszę, przeliteruj to w staroświecki sposób, ponieważ „klika” (cabal) jest wciąż poprawnym wyrażeniem.

„Klika się skończyła. Jest w pełni powalona w głębokim smutku, a ty jesteś bardzo szczęśliwy Ron. Jednak kosztowało to Wszechświat ponad 725 000 - czyli siedemset dwadzieścia pięć tysięcy zgonów serafinów. Z tego powodu opłakujemy ich odejście, ale to był jedyny sposób, żeby to zrobić w pełni. Ron mówi, że dzięki Bogu to się stało, a ja zgadzam się z tą wartością z przychylnością, ale smutek polega na tym, że straciliśmy całe pokolenie zbuntowanych serafinów na dobre i to nie jest bolesne dla ciebie, ale dla MNIE tak i trzeba mnie opisać jako w pełnej ŻAŁOBIE.

„Tu ABSOLUT UNIWERSALNY. Jestem tym Absolutem po środku, którego nikt nie chce dotknąć w "algorytmach”, jednak Ron robi to z łatwością, ponieważ jest prawie w stanie morontialnym. Właśnie w tym Stanie Gotowości może mnie teraz tak dobrze słyszeć. Jeszcze to do was wszystkich :

„JESTEM ABSOLUT UNIWERSALNY, a ty jesteś dumny z tego, że MNIE słyszysz, Ron, ale twoje życie nie jest pozostawione na marność, ponieważ jesteś jednym z niewielu, którzy mogą usłyszeć najgłębszy głos we Wszechświecie i jesteśmy wdzięczni, że robisz to tak dobrze. Miej się dzisiaj dobrze, ponieważ jest to prawdopodobnie twój ostatni dzień w bezpośrednim pojęciu materialnym. Twoje usunięcie z URANTII nie jest bliskie, ale musisz przejść przez ostatnie rytuały opuszczenia ciała na dobre i stać się Stanem Istnienia zwanym „z morontialnego świata bezpieczeństwa i opieki”. Z tego powodu ta zdolność słyszenia nie jest ci odbierana, ale wzmacniana i masz pozostać prawdziwie przez lata, gdy ta idea zostanie zaakceptowana przez nas wszystkich w tym zakresie myśli.


„Mówi BÓSTWO ABSOLUT. Jesteś ostrzegany przez twój komputer, aby załatwić spokojnie tę wiadomość. Jednak jeszcze to :

„Bóstwo Absolut zostawia cię teraz w spokoju ze wszystkimi innymi, ale zamknij na razie to okno redagowania proszę. K”

KONIEC