Author Topic: 26.7.2024 – Ojciec Wszechświata opowiada o Raju  (Read 2486 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1602
    • View Profile
    • Email
26.7.2024 – Ojciec Wszechświata opowiada o Raju
« on: July 26, 2024, 09:15:12 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21467.msg103772#msg103772
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 24 lipca 2024 r., godz. 11:25:23 »

(Jeden urywek)



Ojciec Wszechświata :
Dzień dobry. Tu Ojciec. Tu wasz Ojciec Uniwersalny. Jestem w połączeniu z przekazującym dzisiejszej Linii Światła, który odbira moje przesłanie. Jestem tutaj, żeby każdy mógł mnie usłyszeć.

Tu Ojciec Wszechświata. Mówię do was z Raju, siedziby bóstwa i centrum wszechświata wszechświatów, które jest gigantyczną sferą materialną, bosko zorganizowaną i całkowicie doskonałą, która istnieje dalej i od wieczności, o czym być może zostaliście poinformowani w waszej Księdze Urantii, gdzie cały rozdział poświęcony jest boskiej siedzibie, w której przebywam ja i ordynowani przeze mnie Michałowie i gdzie zawsze mnie znajdziecie.

Raj jest stałym, nieruchomym centrum stworzenia i jest to miejsce wielu podstawowych rzeczy, z których wszystkie są związane ze stworzeniem i utrzymaniem mojego stworzenia. Jest to również miejsce dla wielu osób, które rodzą się jako istoty doskonałe. One są doskonałe. Są obywatelami Raju i nigdy nie można ich znaleźć poza Rajem. Mają swoje własne kwatery mieszkalne, swoje własne strefy na tym rozległym - rozległym świecie, o którym nie mówimy jako o świecie. Jest to wspaniałe i spokojne miejsce.

W Raju czas nie ma znaczenia, bo jak wiecie, w Raju czas nie istnieje. Życie w Raju jest w pełnej jedności ze wszystkim i w doskonałości pod każdym względem. Jestem waszym Ojcem. Jestem w Raju. Raj jest odległym przeznaczeniem dla istot śmiertelnych, ale jest zarezerwowany dla wznoszących się istot ewolucyjnego czasu i przestrzeni. Będziesz jednym z nich, gdy ukończysz swoją podróż przez stworzenie, z wieloma możliwościami, jakie ci dano w twoim poszukiwaniu Boga.

Znajdziecie tam Wiecznego Ducha, Wiecznego Syna i wreszcie mnie, waszego Ojca Uniwersalnego. Obejmę was i powitam w moim domu, który jest waszym domem i domem dla wszystkich ludzi, którzy przeżyli swoje życie w wolnej woli, żeby podążać za moją wolą i uznali mnie za Stwórcę i Ojca i żyli dla braterstwa ludzi wśród wszystkich moich znających Boga dzieci. Będziecie tam otoczeni pięknem i boską miłością, jakiej nigdy wcześniej nie czuliście i ogarnie was bezprecedensowe uczucie, które sprawi, że poczujecie wdzięczność za moje stworzenie, ponieważ osiągnęliście swój cel po długiej podróży nauki i rozwoju waszych dusz na waszej drodze przez stworzenie.

Tam po okresie odpoczynku wystarczająco długim, żeby zbadać i doświadczyć swojego nowego domu, otrzymacie nowe zadania. Zostajecie wysłani przeze mnie do wszechświata, żeby wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i zastosować je w praktyce dla moich dzieci, które są wówczas na wczesnych etapach rozwoju na tysiącach planet zamieszkałych przez ludzi i będziecie w stanie w pełni poczuć przyjemność z waszego przedsięwzięcia, żeby je uczyć. Uczcie ich o mnie jako ich Stwórcy i Ojcu niebios.

Ja, Stwórca, Ojciec moich dzieci nigdy nie opuszczam Raju. To jest moja siedziba, którą wybrałem na mój dom, z którego rządzę moim wszechświatem i skąd wysyłam moich przewodników i pomocników do zamieszkałych światów i gdzie przyjmuję moje dzieci, które tak ciężko pracowały, żeby mnie znaleźć. Jestem stałą wszechświata wszechświatów. Jestem prawdziwym i jedynym Bogiem. Jestem Ojcem, Ojcem Uniwersalnym, a to, co Bóg stworzył, istnieje w swoim chwalebnym projekcie w nieskończoność i będzie coraz bardziej rozwijać cel swojego ogromnego stworzenia.

Kiedy przemoc maleje, a braterstwo między ludźmi rośnie, zaczyna wzrastać jedność między ludźmi, a przestrzeń staje się dostępna, żeby właściwie ocenić, jakie są prawa i obowiązki wszystkich obywateli, którzy pragną uczestniczyć w pokojowym społeczeństwie. Przed Urantianami jeszcze długa droga, ale mój boski Syn, Mondżoronson, został wysłuchany przez wielu na waszym świecie i każdy lojalny i kompetentny człowiek lub grupa jest gotowa zaangażować się w bardzo potrzebne i dobrze rozumiane środki, które są wymagane do wielkiej zmiany w kierunku dobrze prosperującego społeczeństwa w bardziej uproszczonym stylu życia i z więcej niż wystarczającymi zasobami, żeby zapewnić wszystkim potrzeby i utrzymanie.

Z niecierpliwością czekamy na ten stan rzeczy, na zdrowe i solidne umysły na tym świecie, we współpracy z tymi, którzy razem pomagają wprowadzić te bardzo potrzebne zmiany. Synowie Magistrowie czekają z niecierpliwością i nie liczą dokładnie na współpracę najlepszych umysłów na tym świecie, ale niewątpliwie z czasem wezwą do współpracy tych, którzy są zaznajomieni z ich istnieniem i obecnością wśród ludzi i którzy są gotowi wspólnie przyczynić się do bardzo niezbędnych zmian i ich wdrożenia.

W tej grupie wasza współpraca i udowodniona wytrwałość są rozpaczliwie potrzebne, żeby pokazać innym, że z cierpliwością i wiarą oraz z Moją Łaską mogą wydarzyć się wielkie rzeczy, które doprowadzą do dobrych i trwałych rozwiązań dla przyszłych pokoleń. Ten świat nie jest zapomniany. Urantia jest nie tylko światem ostatniego Obdarzenia Michała, kiedy narodził się z kobiety i ma również zbyt długą i interesującą historię, aby ją zachować i żeby służyła jako przykład dla wielu mieszkańców innych planet, którzy mają okazję zagłębić się w ewolucję planety, która doświadczyła największych trudności i problemów związanych z buntem, ale także jest to największy przywilej Syna Stwórcy obdarowującego waszą planetę w jego lokalnym wszechświecie.

Jestem waszym Ojcem i odchodzę. Daję wam moje błogosławieństwa i życzę wam wszystkim dobrego dnia.