Author Topic: 8.8.2024 – Mówi Ojciec Wszechświata  (Read 1915 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
8.8.2024 – Mówi Ojciec Wszechświata
« on: August 08, 2024, 10:32:19 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21513.msg103857#msg103857
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 6 sierpnia 2024 r., godz. 12:53:45 »

(Jeden urywek)



Ojciec Wszechświata :

Dzień dobry. Mówi wasz Ojciec Uniwersalny. Poświęćcie krótką chwilę dla siebie, wy wszyscy. Bądźcie spokojni i wiedzcie, że jestem Bogiem. Pamiętajcie o tym. To dobry początek dnia. To jest prawda, która natychmiast doprowadzi was do kontaktu ze mną, waszym Ojcem. To jest Ojciec i mówię do wszystkich zebranych tutaj dzisiaj na tej poniedziałkowej Linii Światła, gdzie otrzymujecie ode mnie słowa poprzez tych przekazujących. Jestem Ojcem i cieszymy się, że obwody prawie wróciły do normy, tak że nasze słowa z duchowej strony mogą być wyraźnie i dobrze słyszane. To zamieszanie i przerwy zniknęły. Nowe obwody zostały ustanowione, aby umożliwić wasz światowy przekaz, który musi być dobrze mówiony i zrozumiały dla wszystkich, którzy chcieliby go usłyszeć. Otrzymaliście już wiele wiadomości i objawień na Niedzielnej Linii Światła i ta Linia Światła jest nadal najważniejszą Linią Światła w tygodniu. To tam usłyszycie nowe objawienia i o nowych działaniach podjętych przez wysoki boski personel, na który możecie liczyć i ufać, że zostaną wykonane we wszechświatach mojego stworzenia.

Wszystkie linie światła odbywają się w moim imieniu i wszystkie są różne, ale to, co przynoszą, jest tak samo ważne jak niedzielna Linia Światła. Wszyscy przekazujący są różni i wszyscy odbierają nasze słowa w taki sposób, w jaki chcemy, aby były przekazywane do odbiorców, do których mówią. Wy wszyscy tutaj żyjecie na waszej rodzimej planecie zwanej Urantia. Wiemy, że wasza planeta zawsze borykała się z wieloma problemami i trudnościami, czego doświadczaliście odkąd dołączyliście do waszego forum dyskusyjnego, które zostało założone przez Rona Bessera i które w ogromnym stopniu pomagało wam i nam być na bieżąco z prawdziwymi informacjami. Dla niektórych i wielu z was oprócz waszej Księgi Urantii, która dała wam wgląd w historię i ewolucję waszej planety, wiele objawienia musi jeszcze nadejść i zostanie wam dane w przyszłych czasach, kiedy ludzie się zmienią i poznają głęboką wiedzę o kosmologii i jej naukach oraz o tym, jaka jest rola i cel wszystkich zakonów istot, które żyją zjednoczone w niekończącym się wszechświecie. Jestem waszym Ojcem. Wiedzcie, że wasza planeta również powoli się przebudzi i zajmie swoje miejsce w nowym wszechświecie, który został stworzony nie tak dawno temu, aby uwolnić wszechświat od szkód i bólu spowodowanego przez najwyższego władcę, który zawiódł w swoim obowiązku ulegając dumie i egoizmowi, co spowodowało wiele nieporządku w wielu systemach, do których należy wasza planeta, ale mój Syn, wasz wspaniały Syn Stwórcy, Michał Nebadoński, utrzymywał waszą planetę bezpieczną przez większość czasu, nieustannie używając i stosując wszystko, aby chronić planetę i raz po raz uwalniać ją od buntu. Wielu z jego niebiańskich pracowników zostało rannych w tym czasie lub nawet zabitych w atakach, ale większość z nich została odrodzona i wznowili swoją pracę i rozpoczęli nowe przygotowania, aby planeta została przywrócona i ponownie działała.

To dzięki waszemu Stwórcy Ojcu Michałowi planeta może teraz otrzymać swoją misję, w której Synowie Magistrowie ostatecznie pomogą ludziom spojrzeć na życie planetarne w inny sposób i będą pierwszymi, którzy zwrócą uwagę na to, co jest tak bardzo potrzebne, nową wiedzę, nowe odkrycia w waszych naukach. Zostanie wam to przekazane w postaciach, które przyciągną uwagę waszych przywódców i naukowców, aby pomóc im w odnowieniu i odświeżeniu systemów nie tylko w rządzeniu, ale we wszystkich dziedzinach i na wszystkich poziomach dla zrównoważonego sposobu życia dla wielu, wielu przyszłych pokoleń. Jestem waszym Ojcem, waszym Ojcem Uniwersalnym i wycofuję się. Błogosławię was moje dzieci.