Author Topic: 16.8.2024 – Mondzoronson mówi o rozwoju  (Read 1504 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
16.8.2024 – Mondzoronson mówi o rozwoju
« on: August 16, 2024, 10:13:50 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21524.msg103882#msg103882
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 13 sierpnia 2024 r., godz. 13:54:50 »

(Jeden urywek)



Mondżoronson :

Cóż, dziękuję ci, Elise. Tu Mondżoronson. Dzień dobry wszystkim tu zgromadzonym. Jestem Mondżoronson. Jestem oficjalnym Synem-Magistrem, który od dawna służy waszej planecie. Studiowałem waszą planetę i wiele innych planet w tym wszechświecie lokalnym przez wiele lat i dobrze zapoznałem się z Michałem i jego wszechświatem i tu zostałem poproszony o udział w misjach, które będą prowadzone z czasem. Jestem dobrze zorientowany w historii wielu zamieszkałych planet i bardzo dobrze znam historię Urantii i jej mieszkańców. Serara i ja pracujemy dla tej planety od bardzo dawna i zawsze pracowaliśmy z waszym wspaniałym Synem Stwórcy, Michałem Nebadońskim, panującym Synem Stwórcy i władcą jego lokalnego wszechświata Nebadonu, w którym wszyscy żyjecie. Michał zaprosił nas do swojego wszechświata, abyśmy pomogli mu w procedurach dotyczących misji i wielu innych rzeczy związanych z ewolucyjnymi planetami dla ludzi.

Przez lata byliśmy w kontakcie z różnymi grupami ludzi na waszej planecie, którzy wykazywali zainteresowanie wprowadzeniem nowych i bardziej zrównoważonych pomysłów na świat i staraliśmy się wyjaśnić, że samo przetrwanie na planecie nie wystarczy, że istoty ludzkie muszą stać się świadome bardziej zrównoważonej kultury, zrównoważonej cywilizacji, a przede wszystkim potrzeby zmian na Urantii, gdzie tak wiele rzeczy uległo pogorszeniu i gdzie całkowicie zapomniano o Bogu kładąc zbyt duży nacisk na rzeczy materialne i dobra, nie myśląc o przyszłości następnych pokoleń. Ludzie na Urantii muszą stać się bardziej świadomi tego, co jest potrzebne i co należy wspólnie osiągnąć, żeby przygotować tę planetę do lepszego i bardziej zrównoważonego zarządzania, które wprowadzi was w dni światła i życia, gdy Nauczyciel-Syn Trójcy rozpocznie lekcje, swoje lekcje i będzie edukował ludzi w zaawansowany sposób duchowy, w którym wszystkie pokolenia będą mogły kontaktować się ze swoimi Dostrajaczami.

Ja, Monjoronson, spotkałem się z wieloma grupami na całym świecie na temat tego, jak zmienić i spowodować dojrzewanie waszych ludzkich instytucji, jak wprowadzać nowe idee i iść naprzód. Proste przetrwanie nie wystarczy, aby podtrzymać lub wzmocnić rozwój kultury. Musi istnieć silny, zrównoważony fundament i wtedy można oczekiwać rozwoju, ale zrównoważony rozwój jest niezbędny do wzrostu pomysłów dobrych i użytecznych dla każdego członka populacji, które doprowadzą do zjednoczenia w osiąganiu dobrych warunków społecznych i ekonomicznych i ostatecznie doprowadzą do dobrej duchowej relacji z Bogiem i między wszystkimi ludźmi. My, Synowie-Magistrowie wykorzystamy każdą okazję do szerzenia naszych nauk wśród szerszej publiczności, co zostanie wyjaśnione znacznie później, gdy nasze misje wejdą w życie i nadejdą odpowiednie czasy, aby je upublicznić.

Tu Mondżoronson. W tej chwili mogę jedynie prosić was, żebyścoie trzymali kurs i swoją wiarę. Pamiętajcie o tym, co wam powiedziano i czego nauczyliście się poprzez te środki komunikacji z duchem. Nie jest to łatwe i Urantia nie jest łatwą planetą, ale jesteśmy tutaj, żeby pomóc w wielu bardzo potrzebnych i ważnych zmianach, które muszą zostać wprowadzone, aby przynieść tej planecie trochę pokoju i iść naprzód z wiarą razem ze wszystkimi, którzy utrzymali kurs, z wami wszystkimi, którzy jesteście z Michałem i w naszym wzajemnym szacunku i miłości do Ojca. Pokój jest podstawą zrównoważonego świata. Jestem Monjoronson. To wszystko, co mam do powiedzenia. Dziękuję i życzę wszystkim miłego dnia.